Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-23, 13:53   #228
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

Ja kilka godzin temu wyszłam od fryzjerki, do której zawsze chodze... Mam boba i dziś chciałam go udokonalić - pocieniwoac włoski, ale zeby został skosk... Dałam jej nawet zdjęcie tego co chcę... Oki, pocieniowała trochę inaczję, zeby łatwiej się ukłądało, skróciła tyl... miałam andzieje, że to co gzrebała przy skosie będzie andal przypiominało skos... przed momentem dokąłdnie obejrzałam się w lustzre... po jednej stronie mam coś co jako tako wygląda na skos, ale z drugiej? Nawet nie wiem jak to opisać... Zaczyna się od długości takiej jak miałam poprzednio, potem jest coś ciachnięte i znó dłuższe pasmo... Matko, wygląda to okropnie... Ale nie skrócę teraz wszystkich włosów, bo bede miała gdzieś do połowy ucha! Co ja mam zrobić... nie dość, ze rożnica między najdłyższymi pasmami przy twarzy, a najkrótszymi, tymi z tyłu jest zbyt duża, to jeszcze teraz moje włosy przy końcówkach wyglądają jakbym miała tak liche włosy...!=/ ja piedziulam, musze zcekać chyab aż trochę przód podrosnie i tyl i pójde do jakiegoś podcięcia tego przodu, a tył już zostawię w spokoju i pozcekam aż wszystkie odrosną do równiej długości... Mam nadzieję, że szybko odrosną... może pół roku i po sprawie...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując