Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 07:02   #234
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Moja najgorsza wizyta miała miejsce w czerwcu tego roku. Nie wiadomo czemu wpadłam na pomysł zmienienia czegoś w sobie i oczywiście padło na włosy. Wbrałam salon, który wiele osób mi polecało. Najpierw było mycie włosów po którym miałam całą bluzke mokrą, następnie ścinanie, włosy były wiele za krótkie i widać było, że nie układają się dobrze. Jak je już ulożyłam to nagle stałam się strasznie podobna do mojego brata biżniaka. Nie zapłaciłam bo nie tego chciałam, na dodatek łóciłam się z fryzjerką dobre pól godziny. Dodatkowo napisalam prawde o tym salonie w internecie i widze, że mają mniej klientów i dobrze.


jesteś z siebie dumna z tego powodu. Zastanów sie troche nad tym co zrobiłaś... może przez ciebie ktos stracił prace i jak bys ty sie czuła w takiej sytuacji. czujesz sie mocna bo internet jest anonimowy, ale jakby nie byl to duze odszkodowanie bys płaciła za pomówienie.

dziewczyny 3 razy przmyslcie co robicie, bo przez wasza złość mozecie komus zniszczyc zycie.
pozdrawiam
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując