Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 11:53   #549
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
No właśnie go przeglądam.
Ta sparkle ma ładne kolory, tylko za bardzo iskrzące. Raczej średnio to widzę na dzień.
Chyba najbardziej jednak party eye palette mi się podoba.

Przy okazji dojrzałam u ciebie na blogu Zestawy pędzli - Make It Perfect Brush Kit MAC.
I się zastanawiam czy na coś takiego się nie skusić
Ja generalnie w kolorówce BB nie jestem aż tak ''oblatana'' ze względu na dostępność tych kosmetyków. Mam co prawda parę paletek: 1 cieni i 1 z linerami , jeden świetny Rouge pot, bazę pod makijaż... ale na wykończeniach ich cieni dokładniej się nie znam... Także trzeba wierzyć Irsin, że się tak mocno nie błyszczą. Będę starała się jednak dowiedzieć więcej o tych paletkach, bo kuszą

Co do MACa to już inna historia, bo od lat jestem zakochana w tej marce. Jeżeli chodzi o te zestawy pędzlowe to jeśli już polecam kupić takie do makijażu oczu. Po prostu te zestawy pędzelków jakie miałam dotychczas zawsze odbiegały jakością od pojedynczych, pełnowymiarowych sztuk Najlepsze z tych zestawów jakie miałam to były zazwyczaj pędzelki do linerów lub płaskie pędzelki do cieni i takie też mogę polecić

Edit: Mam info na temat palet z nowej kolekcji...

'' Nie wszystkie cienie z tej kolekcji są błyszczące. Akurat paleta Black Ruby zawiera cztery różne odcienie Sparkle Eye Shadow (Pink Rose, Crushed Silver, Black Ruby i Onyx). Sparkle Eye Shadow to limitowane cienie zawierające drobny brokat i błyszczące perełki, dzięki kremowej konsystencji łatwo się rozprowadzają i nie kruszą. ''
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-10-20 o 15:16
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując