Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złośliwe uwagi pod kierunkiem studentów studiujących zarządzanie, europeistykę itp...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-02, 15:21   #21
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Złośliwe uwagi pod kierunkiem studentów studiujących zarządzanie, europeistykę

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Same w sobie te kierunki nie są złe. Najgorsze jest to, że mamy za dużo uczelni wyższych o niskim poziomie, gdzie jest po kilkaset miejsc na roku.
Wkurza mnie, że teraz każdy może studiować i studia straciły na znaczeniu.
Niestety przykre jest to, że osoba żywo zainteresowana marketingiem czy stosunkami międzynarodowymi wrzucana jest do worka razem z kolegami ze swojego roku, którzy przyszli na te studia tylko po papier i zabawiać się przez 5 lat.
Niestety minister edukacji ma to gdzieś i jedyne, co zaoferowała jej partia - PO, to zamknięcie drogi najambitniejszym (płatny drugi kier.).
Temat złożony i dużo bym jeszcze mogła napisać.
Oj tak, mnie też to wkurza niesamowicie. Sama jestem po licencjacie ze SM, teraz, na magisterkę, wybrałam specjalność na SM - International Marketing matkoo ile ja to się nasłuchałam że to już zbyt oklepane, nieopłacalne....itd itp. Trudno. Ja nie wyobrażam sobie studiować czegoś co mnie nie interesuje. Tematykę poruszaną na SM bardzo lubię i muszę powiedzieć że studiowanie tego na prawdę było dla mnie przyjemnością. Mam swoje marzenia i cele w życiu i wiem że nie odpuszczę dopóki ich nie zrealizuję nie poszłam na studia dla papierka, tylko dla wykształcenia i z nadzieją na znalezienie posady w obrębie moich zainteresowań. I boli mnie że ktoś kto "przebimbał" całe studia dzięki znajomościom dostaje lepszą posadę od kogoś, kto przykładał się do nauki. Ale wierzę że nie wszędzie liczą się tylko tzw. "plecy"

A naśmiewanie się z innych jak dla mnie świadczy tylko i wyłącznie o osobie która to robi ale niestety są osoby które same palcem nie kiwną ale do krytykowania innych są pierwsze.
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując