Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-10, 09:28   #1461
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
oglądałam też filmiki na YT i czytałam różne różności.. jednak wszędzie jest mowa o 91% alkoholu.. a ja tutaj w Irlandii takiego nie mogę znaleźć.. mój P. kupił mi ostatnio spirytus chirurgiczny, bo innego ponoć nie mieli ewentualnie mogę kupić na ebayu, ale albo 70% albo 99,9% nie wiem który lepszy.. gdybym miała jakiś nietrafiony kolor, to bym zaryzykowała z czymkolwiek.. ale na obecną chwilę mam do sprasowania Grape i Lovely Lilly i bym się chyba zapłakała jakby mi nie wyszło
Słuchaj powiem Ci o co chodzi z tym alkoholem z mojego Biochemicznego punktu widzenia i takiego też doświadczenia. Chodzi o to, że musisz użyć alkoholu o 91% w górę, dlatego że on po prostu szybciej paruje i nie będziesz musiała np czekać przez tydzień aż papaka pigmentowa Ci wyschnie tak jakby to było w przypadku alkoholu np 70%. Im więcej % ma alkohol tym szybciej zwiąże ci papkę i tym szybciej się ulotni czyli wyschnie. Koleś po prostu miał pod ręką alkohol 91% więc takiego użył po prostu im więcej % tym drożej. Zobacz że np 0,5 litra spirytusu czystego nie jest wcale taka tania. Tu bardziej chodzi o cenę niż o ilość %. Bo im więcej tym w tym przypadku szybciej. I to jest ta cała filozofia z %.
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora