Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-28, 18:12   #3311
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie mam mocno zniszczonych Końce przesuszone, końcóweczki delikatnie do podcięcia. Głównie zależy mi na nawilżeniu Mam teraz sporo wydatków i zamawiam z allegro maski - zamowienie zbiorowe moja koleżanka robi i właśnie myśle nad tymi odzywkami ze Scandica, Kallosa czy Stapiza (no ale Stapiz ma silikony). Właśnie sie nastawiłam na tą kokosową bo opinie ma chyba lepsze ;> Ale juz sama nie wiem. Moze wezme obie bo jakoś natchnelo mnie na zapach kokosa ostatnio

Ty nie kombinuj kochana z włosami bo jak sama zauwazylas - sa sliczne

O maaatko, niezłe przezycia :/ Ja to pewnie po takich juz bym sobie nie przedłuzyla nigdy.

No niestety niektore laski sie tak szpeca... Ostatnio jedna laska z mojej grupy sobie przedłuzyła włosy, i tak strasznie bylo widac granice ze dajcie spokój. Włosy chyba kiepskiej jakości bo strasznie bylo widac ze sztuczne. No i juz w tym tygodniu ich nie ma


Wogóle tak gadacie o tym przedłuzaniu ze az mnie sama natchnelo
te wspomnienia pozostaną już na zawsze mam uraz do ringów
szpecą sie fakt ale to wszystko zależy od tego jak zrobione jak ktoś ma cienkie włosy to nie może nawalić tych pasm nie wiadomo ile a wiadomo że jak mało doczepionych to wypadało by je skrócić żeby wyglądało lepiej a nie takie rzadkie stronki zwisają

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady ja sobie też kupię ten czerwony gliss kur ale jak wyczaję promocję a co do wady wroku ja was zszokuję mam -2,5 i jestem krutkowidzem... kupilam sobie kiedyś soczewki i jednak to nie dla mnie męczyłam sie z nimi
kupuj , kupuj ja zadowolona
też jestem krótkowidzem

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie no ja też mam najgrubsze wlosy od skory a przy koncach coraz ciensze- każdy tak ma

kotka od dzis w rossie jest promocja na niego za 11,99 za duza butlę!
ale gafa każdy a mi się wydaję że grubsze mają u mnie u góry to takie gniazdko
ale zawsze idąc po mieście się podbuduję że wcale moja fryzurka nie jest taka zła jak patrzę na co niektóre

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
trzeba... ale jak podliczyć ile musiałabym kupić par soczewek to wyjdzie na to samo, zwróci się
no niby tak ale ja wiem że u mnie to się nie sprawdzi bo zaraz znowu zepsuję sobie oczy
a też mam -0,75 na uczelnie czasami zakładam okularki jakoś tak człowiek wygląda niby mądrzej

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no proszę nie powiedziałabym dobrze o marce nivea a grzebień niezły .... fajnie wygląda mam taki podobny czarny

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

a widziałam takie cuś nie raz... dobrze że zgrzewki są takie dyskretne i nic nie widać
Bunny, Kotka też mam taki grzebyk czarny i to chyba już mój 4, jeden to już zeby pogubił i wykorzystałam to zrobiłam sobie własna rączkę przy przedłużanych włosach też się sprawdza na moim pisało przy kodzie GRZEBIEŃ DO AFRO

Kotka
dyskretne,dyskretne ale nie u każdego mnie to jak widzę u kogoś to to w oczy kuję aż
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora