Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-15, 11:25   #1195
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
poza tym ja nie mam nic do zarzucenia tz ma kumpli- jest do nich przywiazany i ok. lubi sobie wypic z nimi- tez ok- odkad wspolnie planujemy zycie jest cudownie- on mi mowi ze np. w piatek ma spotkanie po pracy z kolegami wiec ja tez mam dzien dla siebie- wychodne i nic w domu nie musze robic.
poza tym ost. powiedzial mi tak nagle, sam z siebie, ze jestem kobieta jego zycia, nie umialby juz beze mnie zyc i ze z kazdym dniem kocha mnie bardziej! takze jestem szczesliwa na potege.
zarzucałaś, że tu na wątku jest słodzenie-pierdzenie, wiec ok-nie napisze, ze ciesze się Twoim szczesciem
szczerze mowiac, po tym co nam pisałaś w klubie smieszą mnie teraz Twoje słowa i to, ze wierzysz w tą całą miłosc
a to ze TZ nie umiałby bez Ciebie zyc to się zgodze, i Ty bez niego tez-dobrze wiemy co mam na mysli.
Nie bede wywlekać spraw z klubu, zeby miec dobre argumenty, bo od tego mamy klub i domyslam się, ze nie chciałabys zeby obce osoby wiedziały. Ale ciekawa jestem kiedy wreszcie spadną Ci klapki z oczu.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora