Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-10, 15:50   #243
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a wrzuć kochana skład.

Wiecie siedziaam godzine z odżywka jmo honey&hibiscus - zrobiłam sobie z niej maskę.
Zmyłam, włoski same wyschły i
Znowu mi sie pofalowały troszkę ładnie podkręciły do dołu, błyszczą, są mięciutkie. Zaczynam sie poważnie zastanawiać czy nie skończyć z suszeniem i układaniem włosów, skoro wysychając same sa takie ładne
Tylko technicznie byloby to trudne........ Bo jak umyje wieczorem i pójde spać to rano bedę miała armagedon na głowie
Ciekawe jak szybko włosy stracą świeżość po takiej dawce mocno regenrującej odżywki? Spróbuje jej tez uzyc rano po myciu, na parę chwil. Jeśłiby sie sprawdziła to chyba kupię pełen wymiar (bo teraz mam próbkę)
Co włos to inna opinia , ale podobnie jak Anakazar nie próbowałam jako maski. Ja mam dzisiaj straszny bałagan na głowie. Blog mnie pochłonął. Robię kilka rzeczy na raz i w rezultacie nic nie wychodzi.

Magnesita śliczny avatar Zdaje się masz piękne włosy. A propos jaki kolorek wrzuciłaś. I jakbyś napisała, jak stosujesz Khadi

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
hello
bywam bardzo rzadko bo i bardzo rzadko coś kupuję
znalazłam parę rzeczy które mi podpasowały i tego się trzymam

moje ostatnie zakupy
mydełka z lf - zakochałam się w nich i chyba będę częściej brać
3 hydrolaty na próbę - geraniowy, bławatkowy i neroli
glinka oraz balsam do ciała BD
śliczne zakupy
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora