Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-15, 22:24   #810
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy 'jasny brąz' wychodzi ciemno. W wakacje robiłam 'Czekoladę - 535' i wyszła mi baaardzo czerwono/mahoniowo [Zdjęcie na dole]. A w końcu 'jasny brąz' jest z tego samego poziomu co 'czekolada', czyli 5... A nie chcę żeby znów wyszedł mi zbyt jasny kolor, zależy mi na głębokim/ soczystym brązie. - takim jaki wstawiłam kilka postów wyżej [KRISTEN STEWART]. Czy skusić się na szampon o ton ciemniejszy, czyli 'brąz' albo 'mroźne kakao'?


Jak widać 'Czekolada' wyszła bardzo blado, jakby była wymyta. A zdjęcie było robione tuż po farbowaniu. Naturalny kolor: złotawy blond.
Jeśli chcesz tak ciemny brąz jak Kristen to moim zdaniem w grę wchodzi tylko brąz lub nawet ciemny brąz. Ostatnio robiłam włosy gorzką czekoladą, czyli na poziomie 3. Wyszła początkowo bardzo ciemno, ale teraz po 2 tygodniach włosy mam dużo jaśniejsze niż na zdjęciach, które wstawiałaś, a mój naturalny kolor to złoty ciemny blond/jasny brąz.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując