Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-11, 17:23   #1334
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
No właśnie zastanawiałam się ostatnio dość intensywnie nad Revlonem bo tyle dobrego się o nim zaczytałam i nasłuchałam że mnie kusi - w dodatku kolor Buff wydaje się być idealny dla mnie na all ok. 3 dyszek chodzą



Czaiłam się na Healthy Mixa ale słyszałam że z jego trwałością lipa a jak kilka razy obiło mi się o uszy że ubrania brudzi to już całkiem zwątpiłam nie mam pojęcia zatem skąd tyle dobrych opinii o nim - może kiedyś jak więcej kaski będzie to przetestuję


początkowo myślałam żeby kupić coś w Rossie żeby było na teraz (bo nie wiem ile mi posłuży ponieważ zależy mi aktualnie tylko na kolorze) zanim nabiorę trochę opalenizny ale nie wiem czy jest sens brać jakiegoś totalnego bubla dla koloru którego i tak nie skończę


swoją drogą gdzieś wyczytałam że Revlona się najlepiej nakłada pędzlem bo pod paluchami idzie dość tępo i może robić mazy - co o tym sądzicie? Szczerze powiedziawszy nie posiadam pędzla (dopiero się przymierzam do jakiegoś Hakuro) i nie wiem czy będzie mi sie dobrze nakładało w ten sposób podkład od lat wierna swoim paluchom jestem



btw. wychodzi na to że fuksa miałam z tą alfą że jeszcze stara seria przyszła
mam niby pedzle do podkladu ale nie sprawdzaja sie ze wszystkimi, np. z tym Flower sie nie sparwdza, robi mi zacieki, a paluchami pod wplywem ciepla ladnie stapia sie z cera. Czasem zdarzy mi sie pedzlem nalozyc ale mowie to rzadko. Pedzle uzuwam glownie do pudru,rozu,bronzera,cieni .
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora