Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-13, 11:18   #2970
carroll
Raczkowanie
 
Avatar carroll
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Makijaż makijażem ale mnie się słabo robi na widok odłupanego do połowy lakieru na paznokciach u rąk i stóp
Nie zrozumiem za ciula pana, po szlabana malować jeśli się nie ma potem chęci o ten "malunek" zadbać
To samo z włosami, masa ludzi z odrostami (w kolorze i cięciu). Jeśli już się ktoś decyduje na drastyczną zmianę koloru i ostre cięcie, to niech o to potem dba. Może i odrosty koloru są teraz modne (?) ale zdefasonowana fryzura lub zarost w miejscu poprzedniego wygolenia napewno nie.
Mamy dziwną skłonność do polowicznego dbania o siebie, taki słomiany zapał.
tak, najgorzej, gdy pani dobrze ubrana, włos zadbany, a paznokcie pożal się boże ...

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kwestiaczasu Pokaż wiadomość
Przepraszam Was, dziewczyny, że wcinam się w dyskusję, ale już raz mi doradziłyście i potrzebuję po tych kilku miesiącach rady kolejnej, może profesjonalna ekipa mi pomoże.

Malować to ja się mocno nie maluję. Szara kreska na powiece, nad którą jeszcze pracuję i średnio mi idzie ze względu na trudny kształt oka, tusz i finito. Bo o makijaż oka mi się rozchodzi właśnie.

Mianowicie - chciałabym czasem podmalować oko, chodzi o makijaż codzienny, czekoladowy, brązowy, wręcz czasem wpadający w fiolet.
W załączniku może pokażę o co mi chodzi.
Bez tej brokatowej kreski oczywiście.

Taki makijaż zazwyczaj nosi kobieta z tego bloga: http://almaanies.blogspot.com/ (Tak, pytałam u źródła, ale źródło nie potrafi mi odpowiedzieć. )

Pytanie moje jest - jakimi cieniami można coś takiego zrobić? Jakie cienie polecacie (chciałabym w rozsądnej cenie coś kupić, maksymalnie Inglot, nie potrzebuję większej jakości) do tego typu codziennego makijażu? Czy to będzie czekolada, czy właśnie jakiś ciemny fiolet? Nie mogę tego rozgryźć. Mam paletkę Maybelline Trendy Taupe. Tam jest taki czekoladowy cień (na zdjęciu bardziej szary), jednak już beż do niego jest z drobinkami. Dałoby się z niego coś takiego wyczarować, dokupując matowy beż?
czy próbowałaś matowego brązowego (czekoladowego) cienia i na to fioletowa kreska zrobiona kredką i roztarta tymże cieniem?
carroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując