Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mocno przebarwione paznokcie, pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-17, 18:07   #6
karolkaa008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Mocno przebarwione paznokcie, pomocy!

dziewczyny, bardzo dziękuję za odpowiedzi i rady, powiązałam moje omdlenia, wypadanie włosów, osłabienie, już zarejestrowałam się do lekarza, idę w poniedziałek, nie wygląda to za dobrze, od kilku lat regularnie mdleję, u lekarza jestem co kilka dni a paznokcie wydaje mi się, że zaatakowała onycholiza, która pokazuje, że coś złego dzieje się z organizmem,

Cytat:
Napisane przez InkaNovinka Pokaż wiadomość
ewentualnie może przez nieodpowiednie kosmetyki, odżywek z tej linii używałam sporo, wybielającą też, trochę paznokcie się poprawiły, ale po pojawieniu się tych zmian, zrezygnowałam z malowania tymi specyfikami, bo być może to od nich, bronię się już przed wszystkim

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez RozowaMulina Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale nie mogę sie patrzeć na Twoje paznokcie. Skróciłabym je maksymalnie i stosowała sok z cytryny żeby je wybielić. A żeby nimi nie straszyć używałabym lakieru jasnego, ale kryjącego. I przede wszystkim, zaczęłabym o nie dbać.
co do Twojej odpowiedzi, za bardzo nie pomogłaś; o paznokcie dbam sama, do tego często chodzę do kosmetyczki żeby im nie zrobić krzywdy, skórki też są cały czas pilnowane, chociaż nie chcą się naprawić; przed atakiem choroby paznokcie były ładne, teraz wydają się brudne i zaniedbane, skróciłam je maksymalnie, zrobiły się dużo gorsze, ale dzięki.
karolkaa008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując