Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 12:30   #3464
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tonikiem do twarzy. Obecnie mam depigmentacyjny z ZSK, jest taki sobie. Coś tam rozjaśnia, ale ja bym chciała też efekt wygładzenia i oczyszczania. Coś możecie polecić?
Teraz na okres wiosenny, dla bezpieczeństwa, to chyba tylko PHA. Ale może ktoś jeszcze coś doradzi...

Cytat:
Napisane przez Yoassa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta!
Stosowałam dłuższy czas serum migdałowe i chwalę. Teraz odstawiłam, robię przerwę od kwasów. Stosuję regularnie filtr 50+, ale tego też powoli chciałabym wyjść na rzecz mniejszego filtru. Czy wiecie, po jakim czasie cera staje się mniej wrażliwa po kwasach? Teraz lecę na słoneczne wakacje i owszem, 50+ będzie grany, ale tez nie chciałabym się stresować i dosmarowywać non stop. Ponoć migdał i słońce aż tak bardzo się wykluczają, ale jednak… 3 tygodnie bez kwasów coś zmienią?
O ile mnie pamięć nie myli, zdaje się, że po kwasach trzeba odczekać około miesiąca (więc te 3 tyg. będzie ok. ) - tyle ile skóra się regeneruje. Gdzieś na BU jest o tym napisane chyba w FAQ albo w wademekum.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
A jaki kremik na to stosujesz? Nawilzajacy czy cos innego?
Aktualnie używam to serum tylko na noc i kładę na nie krem Vichy LiftActiv Retinol HA w wersji noc, z którego, na marginesie, jestem średnio zadowolona. Ten kremik ogólnie ciężko mi się wchłania i rano zawszę wstaję z tłustą warstwą ale jak nałożę na to serum to nie ma nic

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2013-03-08 o 16:36
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując