Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 07:46   #3432
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chinkę mam!

O kurczaki, sory za duże zdjęcia:<
Ładnie Bardzo
Nie aż tak bardzo za duze. Dają radę
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Aj dont tink soł, po prostu przeczuwasz, że potencjał mocnego holo marnowałby się przy takiej pogodzie
Nie. Serio. Jakoś tak podobnie jak z neonami mam. Jak już pomaluję to mam wrażenie, ze to niestosownie wygląda.
Jest nadzieja, że nie bedę chodzić z tyłu liceum z przodu muzeum za x lat
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Się wkurzyłam. Zrobiłam wczoraj te kolczyki. I te większe z It's Alive wyszły miodnie, kaboszon pasuje do bazy, ale te mniejsze to o zgrozo! Baza kaboszonu ma podstawkę i od niej idzie pręcik (jak w normalnych kolczykach), ale ten pręcik przechodzi na wylot bazę i wystaje... i przez to kaboszon nie przylega do bazy tylko na tym pręcie się zatrzymuje :/ Co oczywiście widać jak się patrzy z góry na kamyczek, bo jest baza lakieru i na środku pręcik Muszę je jakoś wklepać...[
Dziwne. Pokażesz tę bazę?
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ja dodaję ok 20 krople do butelki olejku pod prysznic isany, działa cuda
Ciekawe jak to w owocowym żelu będzie...
Bo ona głównie takie lubi.
Może po prostu bezpośrednio na dłoń kropelkę czy dwie dam
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
:
Dobra popełniłam mani Zrobiłam chinkową frankę , maluje się cudnie, to samo ze Strapikiem zrobię - która chętna na odleweczkę No to TADAM
Fajnie wyszło. Podoba mi się że lakiery są w bardzo podobnym kolorze lecz innej strukturze. Ale co jest z końcami?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A kto powiedział że kolekcja holograficzna to holo mocne musi być?
Englandy są jeszcze słabsze a furorę na świecie zrobiły nie każdy wyczekuje kolekcji tylko i wyłącznie hiper holo.
Dobrze gadasz!
Polać jej!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
czy ja wiem, swatch swatchowi nierówny, np bamberka, która jest jeszcze słabsza od choinkowej kolekcji u Sab i u Antii wygląda dużo intensywniej
ja w sumie się nacięłam przez te swatche

(...)


piękny

ale tutaj szponiska wg mnie
Nie mogę z jej słoczami. Mierzi mnie nierówny kształt i długość strasznie... Odwraca to skutecznie uwagę od lakieru.

Oj tak...
Sory, ale pierwsza moja myśl była: bleee a co to znów za paskudztwo. I głupio mi się zrobiło przed samą sobą bo to Yen.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

według mnie ona ma szpony na niektórych zdjęciach to nie wygląda dobrze, jak się zawijają za mocno.
Oczywiście że ma szpony. i to paskudne. A potencjał taki fajny...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
spiłowałam zdjęcia bedo w dzień
Ja tysz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Mam pomysł - nakręcę filmik z moim dłońmi to ocenicie, czy na żywo też tak źle to wygląda. Bo zdjęcia, to zdjęcia..
Lucy's Stash, ona też ma bardzo długie paznokcie, dłuższe od moich. To styl taki, który mi się nie kojarzy ze szponami...
Ma zdecydowanie za długie. Wyglądają jak łopaty
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora