Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-16, 21:17   #1323
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez blackeye79 Pokaż wiadomość
Według barwy wychodzi mi że intensywna zima
rzeczywiście nawet róż do policzków mam nie z tej tonacji co trzeba, przy najbliższej okazji wszystko to wymienię, podklady, pudry, tez musze szukac bardziej z żółtym, oczywiscie do tej pory mialam z czerwonym cieszy mnie fakt ze nie wcale nie muszę się starać o pełen mat na twarzy, satyna mi pasuje jak nic ;-) Wamieprz

jeszcze tak się zastanawiam, ponieważ mam w tej chwili czarne włosy, wiązane najczęściej w kucyk, może podpowiedź o kolor włosów dla mojego typu ..... ? bo wydaje mi się że w brązie będę taka zgaszona, nie będzie takiego kontrastu, mam rację?
Brąz jak najbardziej się nadaje, tylko powinien być chłodniejszy i w czystym odcieniu - nie ciepły, nie bury. Farby w kolorze ciemnego brązu, ciemnej czekolady mają zazwyczaj właśnie odpowiedni dla zimy odcień.

Zakres kontrastu o intensywnych zim to od średniego do wysokiego. Wbrew temu, co by się mogło wydawać nie każda zima wygląda super w kruczej czerni, chociaż większość dobrze znosi ten kolor. Warto jednak dobrać kolor włosów idealnie, bo ma duży wpływ na wygląd całej twarzy.


Moim zdaniem do każdego typu urody da się dobrać jakiś odcień blondu, brązu, rudości itp. po prostu musi być do kolor z palety typu (właściwa czystość, tonacja) i dopasowany do indywidualnego poziomu kontrastów. Przy farbowaniu trzeba uważać na czynniki, które sprawiają, że farba wychodzi inaczej niż na pudełku, na szczęście na wizażu jest dużo rad jak naprawiać nieudane farbowanie.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blackeye79 Pokaż wiadomość
o właśnie taki może być fajny dla mnie
a ja używam jakiegoś ceglasto- brązowego, 003 Berry Brown z Astor obadaj sobie ;-)
He, he, możecie się wymienić różami.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora