Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-27, 10:32   #473
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
co za promO!
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4662387 4]Dziękuję dziewczyny za miłe słowa i gratulacje, jesteście kochane

Świetnie, podziwiam A ile przebiegłaś ?[/QUOTE]
nie patrzyłam na takie rzeczy biegliśmy 1 min, później 1 min marszu i tak 7 powtórzeń bardziej mi zależało żeby zrobić ten plan niż wiedzieć ile przebiegłam
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
47 kilo . Ja tyle ważyłam chyba w podstawówce .

Dzielna jesteś .

Z K&Q mam taki balsam ze srebrną poświatą, cynamonowo-pomarańczowy chyba (w tubie). W słońcu daje niesamowity efekt, a jednocześnie drobiny są maleńkie i nie czuć ich w ogóle na skórze. Kupowałam właśnie w Dougim, ale ponoć wycofują markę i może stąd takie obniżki. Z drugiej jednak strony mówiono mi już o tym rzekomym wycofywaniu w zeszłym roku i już wtedy widziałam takie rabaty, więc nie wiem jak to tak naprawdę jest .

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin - niech Ci się spełniają wszystkie marzenia, nie tylko te kosmetyczne


uuu to tegoo nie widziałam ja wzięłam mango i kwiat cytryny(), był jeszcze prażony cukier, miód i vanilia, chyba jeszcze tabasco i kadzidło ale nie było jak powąchać to bałam się brać takich dziwnych zapachów ta cytryna pachnie na mnie jak kebab z sosem curry

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
gratulacje pierwszy raz najgorszy, ciężko się przełamać itp później już tylko lepiej i uważaj ... uzależnia
no może mnie uzależnić jeżeli tylko ciało będzie ładnie po tym wyglądać!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora