Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbacie o włosy biochemiczki? Nasze patenty na piękne włosy - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 18:10   #410
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Jak dbacie o włosy biochemiczki-czyli nasze patenty na piękne włosy

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wypróbowałam mycie odżywką i jestem bardzo zadwolona Włosy jakby sztywniejsze, gęstsze i takie mięsiste Myłam odżywką elseve do farbowanych, bo tylko taką miałam na stanie w domu, no i skład też niczego sobie, więc spróbowałam, mimo, że włosów w życiu nie farbowałam Polecam te metode wszystkim, ja ze wzgledu na przetluszczajace wlosy mam zamiar praktykowac 1-2 razy w tygodniu, bo codzienne mycie odzywka jednak zbytnio by je obciazylo. Mam jeszcze w planach na jutro przetestowanie mixu szamponu z soda, na mocne oczyszczanie, takze odezwe sie jeszcze w tej sprawie i zdam relacje.
A ja umylam odzywka z miodem w piatek rano, trzymalam na glowie potem z godzine.Bałam sie strasznie, ze bede miec jeden tluszcz na glowie, a tu mila niespodzianka-wlosy naprawde piekne, lekkie, jedwabiste.Mialam Elseve fioletowy(tylko taki w sklepie byl z wmiare dobrym skladem).Dzis jest sobota wieczor i wlosy nie sa przetluszczone, tylko takie troszke oklapniete-ale jeszcze po poludniu byly ladne.Mam wlosy przetluszczajace sie i mylam do tej pory co 2-gi dzien a czasem codziennie.
Zapewne bede ta metode praktykowac.Chcialabym jeszcze dostrzec to rozjasnienie spowodowane miodem, ale jakos kilka godzin z workiem na glowie siedziec mi sie nie chce
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując