Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-01, 09:03   #3919
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja już od wielu lat jem zdrowo. Pewnie dla wielu może to być niesmaczne, tak jak dla mnie jest obrzydliwe jedzenie ociekającego tłuszczem pączka. Mam to samo zdanie co lamadolamy Jak widzę białe pieczywo, geste sosy, smażone to robi mi się niedobrze, serio. Dla mnie pyszne są zielone koktajle, kasze, warzywa z piekarnika, świeże surówki, zdrowe, miksowane zupy, lekkie, pieczone mięska i ryby. Nie wyobrażam sobie zjeść zupy podbitej śmietaną i mąką. Nie lubię produktów mącznych, jak wszelkie kopytka, naleśniki. Wyglądam kilka lat młodziej niż moje koleżanki. Wiem, że zdrowe żywienie się sprawdza. Dlatego warto się zainteresować tym tematem. Podobno jest fajna książka "Karolina na detoksie". Przyjaciółka mi mówiła, że jest tam wiele super fajnych i prostych przepisów. Jak będę w księgarni, to przejrzę i dam znać, czy faktycznie warto po te książkę sięgnąć.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora