Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-01, 14:57   #545
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez leya27 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Jako że zapewne to miejsce. w którym dyskutują najbardziej zorientowane włosomaniaczki w sieci, chciałam was prosić o pomoc.
Otóż w poniedziałek byłam u fryzjera. Schodzę z bardzo krótkich włosów, rosną mi szybko, przyszłam z długością boba 5 cm poniżej ucha. Prosiłam o podcięcie boba- teraz mam mega krótkie, do tego krótsze z przodu. Ale nad tym nie rozpaczam, włosy bardzo szybko mi rosną. Rozpaczam nad kolorem;( Z natury jestem szatynką, niestety od 16 roku życia z przerwami farbuję włosy, przeważnie szampony, ale farby też się zdarzały. Przez długi czas chodziłam też w naturalkach. Po tych wszystkich zabiegach moje włosy zrobiły się ciemniejsze a kolor bardzo mysi. Kiedyś był to ciemny blond, popielaty, zimny który fajnie rozjaśniał się od słońca. I o takich włosach marzę!! Niestety jak już wybieram się do fryzjera to zawsze albo dam się przekonać na ciemny szampon (który nie zawsze się całkowicie wypłukuje) albo ma być naturalny a i tak wychodzi ciemny. A ja się w ciemnym czuję źle i staro! Chcę być znowu ciemną blondynką. Tym razem postanowiłam że wcielę plan w życie i zdecyduję się na delikatne rozjaśnienie końców, na zasadzie ombre, włosów rozjaśnionych słońcem, z naturalną górą żeby nie było odrostów
Przechodzę do sedna. Pani położyła mi na całość szampon na całe włosy w moim naturalnym kolorze (miałam pozostałości po poprzednim)-w efekcie wyszło ciemne jak cholera. potem zrobiła coś na zasadzie jasnych pasemek od spodu ale nie od nasady. Wyszły żółto-rude!! Mam na głowie efekt borsuka!! Z ombre to nie ma nic wspólnego, to są pasemka, szerokie!!
Z racji tego że siedziałam tam ponad 3 godziny i byłam ostatną klientką to nie miałam siły dokładnie oglądać tych włosów. Zrobiłam to na spokojnie w domu i jestem załamana!!!
Aktualnie wyjścia mam dwa:
- położyć na nie szamponetkę w odcieniu jakiegoś zimnego brązu- na ciemne nie chwyci, na jasne może chwyci nie wiadomo jak
-umyć głowę fioletowym szamponem żeby pozbyć się tej żółci (zaopatrzyłam się w Marion Ultramocy+odżywka)
W drugiej opcji boję się że te ciemniejsze włosy będą jeszcze ciemniejsze...
Chciałabym wygasić tą różnicę w kolorach...
Bardzo proszę was o pomoc... Tylko proszę nie proponujcie mi żadnej inwazyjnej metody, nakładania farby itp... Mam bardzo słabe włosy, źle znoszą takie zabiegi i nie mam serca ich katować.
Z góry dziękuję wam za pomoc!!!
Hej Kochana. Najlepsza będzie metoda druga - kosmetyki. Nie przyciemnią Ci one włosów a mogą pomóc. Używaj dwa razy w tygodniu, może trzy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Hmm no to chyba zaryzykuję. Zależy mi na rozjaśnieniu jeszcze tych dolnych partii włosów,dlatego chcę jak najjaśniejszą farbę. Po tych ciągłych farbowaniach popielami mam trochę mopowaty kolor 11 jest bardziej rozjaśniająca od 10 prawda?Tylko teraz muszę dobrać jakąś farbę do pigmentacji na poziomie 11.Dziękuję
Tak. Ale Kochana, do pigmentacji, mówiąc szczerze wzięłabym 10.0, bo 11 należy do farb rozjaśniajacych.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując