Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-14, 12:26   #1907
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

Cytat:
Napisane przez chellaria Pokaż wiadomość
laseczki pomóżcie totalnemu świeżakowi, który jeszcze nic w życiu nie ukręcił chcę sobie zrobić domowe flavo c z tg przepisu:
KLIK
i mam pytanie: jakiej wody użyć? i jakiego spirytusu? i czy uda mi się wszystko odmierzyć za pomocą KLIK?
Cytat:
Napisane przez chellaria Pokaż wiadomość
a czym innym mogłabym to poodmierzać bez dużego kosztu? i jaki hydrolant mogłabym dac zamiast wody?

ps; a spirytusu tg co można kupić w aptece nie mogę użyć? ;d tzn salicylowego
Najlepsza będzie woda do zastrzyków/iniekcji z apteki pakowana najczęściej w odmierzone 5 ml buteleczki, ewentualnie woda destylowana ze stacji benzynowej/supermarketu. Spirytus koniecznie rektyfikowany (taki spożywczy) do kupienia w sklepach monopolowych/supermarketach, salicylowy nie nadaje się do takiego serum. Do odmierzania strzykawki, najlepiej te z dokładną podziałką czyli 2 ml lub do insuliny.


Cytat:
Napisane przez birjuzowyj Pokaż wiadomość
Możesz lekko zmodyfikować przepis i dodać zamiast wody hydrolatu, dodatkowe substancje pielęgnujące zawsze mile widziane Bo moim zdaniem dodawanie wody to troszkę takie marnotrawienie miejsca
W serach zawierających kwas askorbinowy nie zastępujemy wody hydrolatami. Używanie wody zamiast hydrolatu to nie marnotrawienie miejsca w kosmetyku, niektóre kosmetyki wręcz tego wymagają.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując