Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-09, 21:09   #175
polka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 157
Dot.: Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.

Witajcie dziewczyny.Ja też chcę wyglądać lepiej niż na swoje 37lat.Dzięki Monice Pogrzebie- która jest skarbnicą wiedzy zaczęłam używać innych kremów niż żel ze świetlika pod oczy i NIVEA Q10+R--- AVENE UżYWAM od sierpnia albo września używam AVENE ELAGUE I YST+ NO I OCZYWIśCIE koniecznie filtry- też AVENE 50+.Na poczatku bałam się tych nowości ale od początku używałm tych specyfików pod oczy i nic mi nie jest żaden przesusz mnie nie dopadł , a używam tych dwóch kremów na noc właściwie na przemian i tylko na dzień filtry . NURTUJE MNIE PYTANIE czy to wystarcza do nawilżania , bo mnie to nie przeszkadza
-skóra twarzy jakby odzyskała gęstość.Likwidacji zmarszczek nie widzę czy choćby spłycenia .Ale może nic nie robiąc to bym dopiero widziała co tam mam.Chcę spróbować czegoś bardziej mocnego zachęcona tym że nic mi nie jest [może skóra nosorożca w genach po gruboskórnym ojcu] mój typ to DIACNEAL albo nie wiem co czekam co mi podpowiecie , nie ukrywam że liczę na waszą pomoc chcę poeksperymentować .Ja jestem zielona jak trawa na wiosnę .Jeszcze raz witam Was Wszystkie i życzę spełnienia marzen w Nowm Roku.DZIEWCZYNY MOGę Z WAMI WALCZYć
polka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując