Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Bourjois
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-21, 09:54   #336
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja rowniez dziekuje za linka,bo widzialam,ze maja zielona baze,wiec penwnie (jesli nigdzie indziej jej nie znajde) zrobie tam zkupki

Widze,ze nie tylko aj tak mam Moj TZ strasznie marudzi,jak kupuje sobie cos nowego.Zawsze musi wtedy pogadac
O. Zajęta oglądaniem róży nie patrzyłam na inne rzeczy na stronie, a ta baza też jest na mojej liście must have Mój TŻ w ogóle nie rozróżnia kosmetyków kolorowych i mimo mojej ciągłej indoktrynacji :P co zakup muszę się barrrrdzo tłumaczyć

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przyszły moje róże w kolorach 54 i 03
54 to taki zimny, dość mocno nasycony, róż bez drobinek, matowy. Daje mocny efekt, trzeba uważać z ilością, nie to co przy 16 delikatnej 16tce, która nawet kilkoma pociągnięciami krzywdy nie zrobi Ogólnie jestem zadowolona, bo już po zakupie bałam się, że 54 i 16 będą do siebie zbyt podobne. Ale nie są.
16tka, która do tej pory wydawała mi się czystym różem, z ładną srebrną, migotliwą ale delikatną poświątą teraz przyłożona do 54 wydała mi się koralowa
Jutro postaram się wrzucić fotkę.
03 - piękna, opalizująca brzoskwinka
Mam 3 i faktycznie jest śliczna, choć myślałam, że będzie odrobinę jaśniejsza (no ale to już wina światła w sephorze) i czasami mam wrażenie, że dla mnie jest zbyt ciemna. 16 zamówiłam na allegro, bo wydawała mi się w kolorze koralu (hehe jak to wyszło) i baaardzo się zaczęłam niepokoić jak parę razy ktoś napomknął, że jest różowy (?), więc troche mnie uspokoiłaś tym postem :P tak czy siak dzisiaj się przekonam jak to jest w rzeczywistości, bo wreszcie mam czas, by skoczyć na pocztę.
Wydaje mi się, że 35 to będzie w końcu mój w 100% trafiony odcień, no ale to musi poczekać parę dni
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora