Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biolander
Wątek: Biolander
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 15:26   #252
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Ja na włosy zawsze i wszędzie polecam hennę i amlę
Szampony:, ostatnio moim faworytem są szampony Naturado, zwłaszcza Espices d'orient, który pachnie po rozcieńczeniu wodą jak Shalimar!!!
Narnijkar, czy zapach jest naprawde intenstywny i utrzymuje się po umyciu???Jestem w ciazy , niestety źle ja znoszę, już trafiłam do szpitala z powodu nadmiernych wymiotów i odwodnienia, wyobrażacie sobie co oznaczaja dla mnie mocne zapachy... Nie mam jednak ochoty myc sie drogeryjnymi szamponami , brakuje mi naturalnych. Uzywana do tej pory Alepia odpada, nie będę eksperymentować z nowa formuła. Włosy mi sie zaczeły paskudnie przetłuszczac, ale u nasady tylko, reszta jest farbowana i potrzebuje nawilzenia. zastanawiam sie nad Espices d'orient, ale boje się, że orientalny zapach mnie zwali z nóg. czy mogłabys doradzić moze jakis inny szampon z uzywanych przez Ciebie?

Znalazłam też na stronie innego sklepu takie szampony, ktos moze uzywał? Nie jest to strona biolandera, ale nie byłam pewna, czy jest sens zakladac nowy wątek dla tego sklepu tj, czy kogos to zainteresuje:
http://aspirante.pl/Szampony
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując