Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przydymiony+sztuczne rzęsy. ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-30, 16:49   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Przydymiony+sztuczne rzęsy. ;)

Paint-brzydal.

Dziękuję Wam dziewczyny za morze komplementów!
Bardzo miło jest mi czytać pod swoim adresem tak przyjemne rzeczy.

Piękne dzięki wszystkim!


Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Spojrzenie przyciągające jak magnes przyznaj się że na imprezie na pewno robiłaś furorę
bardzo mi się podoba połączenie ciemnego makijażu z jasną tęczówką
Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
wyszlo extra kocio,podoba mi sie-takim spojrzeniem kusisz niejednego mezczyzne!!!!
Fakt, mięli niektórzy panowie oczopląs.

Dzięki dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
heh ja nigdy nie przyklejalam sztucznych rzes-a u Ciebie jest idealnie-wiec mnie podbudowalas
Ja też nigdy nie przyklejam sztucznych rzęs-to jest w zasadzie 2 raz kiedy pokusiłam się o jakieś podrasowanie oka... Generalnie swoje rzęsy mam dość względne i niekoniecznie muszę się ratować wspomagaczami.
Bardziej zrobiłam to z ciekawości i chęci przetestowania, tego jak się będą czuła i prezentowała itp.

Sylwia-popróbuj, warto potestować na sobie tego typu rzeczy.
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Pięknie elektryzujące spojrzenie.... szkoda że całej buzi nie pokazałaś
Może następnym razem, jakoś oduczyłam się wstawiać całą.

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aleeez masz seksiarskie oko fiu fiuuu moja droga pieknie wygladasz a rzesy takie ze nawet nie widac za dobrze ze sztuczne byly wiec elegancko :d
Tak, bo zależało mi na bardziej naturalnym looku rzęs. Zbyt długie i gęste rzęsy wyglądają na moich małych oczach koszmarnie obciążająco... Nie najlepiej to się prezentuje. Lepiej coś lżejszego dokleić.

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Twoje oczy są dokładnie tak niebieskie jak zapamiętałam. Makijaż bardzo pasuje do kocich oczu. Pamiętam jeszcze zdjęcia na MM z całą buźką. Zawsze makijaże robiłaś piękne.
Dziekuję Basiu, nie sądziłam że jeszcze ktoś pamięta to jak wyglądam. Jako nowinę napiszę-że nic się nie zmieniłam od tamtej pory.


Jeszcze raz dzięks wszystkim!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując