Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-29, 21:40   #5007
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kurcze tej pierwszej maseczki nie mogę zrobić,bo niestety mam lekkie uczulenie na nabiał w nadmiarze..(jakbym na twarz nałożyła... boje się pomyśleć..brrr..) a druga.. noo skąd niby wziąć czarny bez?! poza tym w "przepisie" jest mleko, maślanka..
Widzę, że cały czas poruszany jest temat Pixie-zakochałam się w minerałkach przetestowałam próbki i wybieram Breena 0- wydaje mi się najjaśniejszy z tych,co miałam jedyny minus to to, że po paru godzinach zaczyna mi się ważyć. Nie wiecie może co jest powodem? pod podkład używam filtr Lirene50(dla mojej alergicznej cery mnie jest genialny) i czasami krem nawilżający mojej mamy,ale muszę kupić jakiś dla siebie, bo mama robi awantury, że jej podbieram może jakiś delikatny kremik doradzicie?
Ah i przeglądałam stronkę essence. Pojawiła się nowa limitowanka "into the wild", ale nasza kochana Polska jest opóźniona, więc wejdzie pewnie do mniesiąca wzwyż, Baardzo spodobał mi się szary,matowy lakier do paznokci, nigdzie nie mogę takiego znaleźć(zawsze tak jest, że jak coś mi się podoba to jego nie ma, cóż... )
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora