Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-06, 11:58   #3922
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my tu na jedzeniu oszczedzamy! Anula - pokus czyms troszke, bo nam Dziewczyny uciekna na forum spozywcze
W kwestii kuszenia
O ile puder perłowy średnio sprawdza się jako primer to dam sobie głowe uciąć, że ma działanie lecznicze!!! Moja cera wyglada zdecydowanie lepiej od czasujak go uzywam (pomijając ostatnie szkody wyrządzone przez tuli z glinka multani) . Nakładam go nawet na noc- czasem na krem, czasem na sucha twarz. I mówię Wam - naprawdę mi pomaga nie można tylko przesadzic z ilością, bo mam wrażenie , że jak ciut za dużo rzuciłam to miał ochote mnie zapchać. Ale uzywam go nawet jak się nie maluję, żeby mi podreperował cerę.

Z informacji od matique - wprowadzili urtekram do oferty! Ja sie bardzo cieszę, bo szampony według mnie maja fajne. Miałam z glinka rhassoul - świetny był!! Aloesowy tez był ok, ale bardziej do suchych włosów, niz do moich, Niemniej jednak efekt był ok. Dla dzieci tez maja szampny. Urtekram mają tez pasty do zebów , ale nie wiem czy dobre.
I przypominam, że od jakiegoś czasu matique ma tez JMO.
A biolander ma wprowadzić organiczną farbe do włosów K pour Karite - podobno jakaś nowość i zarąbista sprawa, ale nie znam szczegółów.

W Ekodrogerii kosmetyki do opalania lavery i eco cosmetics o 20% taniej. mają tez jakieś ekologiczne środki odstraszające owady i dezynfekujące ręce (zakładka kosmetyki lecznicze)
sklep.zdrowe-kosmetyki ma jakąś nową oferte kolorówki logony.

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Dziewczyny, dziękuję Wam za reakcję i rady, jesteście wspaniałe Ale nie będę się jednak wykłócać z tym sklepem. Próbowałabym pewnie, ale już zaczęłam nieśmiało testowanie i nawet nie miałabym jak zwrócić. Wolę odpuścić. Wyciągnęłam wnioski na przyszłość i nigdy już tam niczego nie kupię, nie ma mowy. A następnym razem będę ostrożniejsza i dokładnie sprawdzę sklep, w którym będę składać zamówienie. Ale jestem wściekła na tę sytuację... No ale już trudno.
Zaraz zobaczę jak się sprawuje ta niewłaściwa odżywka.
Poza tym aż boję się niektórych rzeczy używać, bo nie jestem pewna czy nie były otwierane. W ogóle nie miały zabezpieczenia. A mydło to już w ogóle tylko włożone do kartonika od mydła. Tak powinno być? Żadnej folii, nic?
A które tak było?
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym farbujecie włosy, też przeszłyście na naturę? Mnie kusi henna w płynie Sipa, ale nie wiem czy warto. Recenzji mało, nie wiem czy kolor długo trzyma. Do tej pory malowałam Richesse Diacolor, Sanotint mnie zawiódł, i tak liczę na cud ;-)
Ja farbuję na kasztanowy brąż, z ewentualnym lekkim odcieniem czerwonej miedzi mieszanka henny, indygo i amli. Chociaż juz danwo tego nie robiłam, bo leniwa jestem....
Tylko prosze nie pytaj o proporcję, bo robię to na oko.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora