Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 18:05   #2541
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Swoją pielęgnacje kosmetyczną naturalną zawdzięczam mojej Mamie i Babci. Jestem z Was tak myślę najstarsza i chyba też taki mam staż pielęgnacyjny naturalny. Babcia była zielarką ( wiedźmą mam to po niej) zioła i samorobione kosmetyki, złuszczanie pamietam jak robiły z moja Mamcią dwa razy wiosną (wczesną) i jesienią (późną) i cery boskie. Również nigdy nie miałam problemu z trądzikiem, zapychaniem, czy jakimiś innymi niedogodnościami. Był efekt zachłyśnięcia się kosmetyką nienaturalną (oj ta przekora młodych) Mama była cudownie wyrozumiała nie mówiła nie, ewentualnie pokazywała jakie kuku mogę sobie zrobić i proponowała zamiennik. Dość szybko się zorientowałam, że taki bunt to głupi pomysł i dałam spokój. Później był kontakt z lekarzem dermatologiem, który robił cudowne kremy i moja wczesna młodośc upłynęła na zamawianych paczuszkach (to takie moje wiano po mamie) no ale odszedł na niebieskie salony kosmetyczne i musiałam zacząc robić sobie sama kosmetyki i tak to juz trwa. Początek to zakupy w Niemczech (najbliżej były półprodukty w aptekach, tak sporo przed internetem). Tak to sie toczy. Teraz to bułka z masłem . No to posłuchałyście babci aurari papatki
Babciu aurario to musiało byc niesamowite! Dorastać w takiej atmosferze, która bije z Twojego postu to dopiero cos
Tylko pozazdrościć i pomarzyć.....

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Oczywiście że można jestem 50+ niewiele, ale plus. Wiem, że niewiele kobiet jest w stanie sie przyznać, dla mnie to jakaś abstrakcyjna cyfra. Nie czuję tego wieku, gram w gry komputerowe, biegam na tańce (jestem po kilku latach baletu) , biorę udział w wyścigach samochodowych terenowych, intensywnie pracuję (jestem grafikiem komputerowym) uwielbiam podróże, przekabacam kobiety na naturę, jestem wolontariuszem na onkologii kobiet (sama po, wiktoria oczywiście) i od nastu lat mam TŻ który uważa że jestem najpiekniejsza kobietą jaka spotkał. Dziewczyny jesien jest piękna, nie bójcie sie przemijania. Wszystko w Waszych rękach (no dobra może w głowach) Trudno najwyżej dacie mi klamkę na wchodzenie na ten temat.
jesteś moja idolką!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora