Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 13:59   #3342
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Laski może mi doradzicie (wiem, że jest wątek dla rudowłosych, ale wydaje mi się że tutaj jesteśmy bardziej kumate nawet w temacie rudości ;p) czy naturalne, niefarbowane jasnobrązowe włosy złapią rudą farbę bez rozjaśniania? Nie chodzi o marchewę, bardziej o lisa? coś takiego np http://2.bp.blogspot.com/_t3ekSNwJb8...400/285346.jpg hmm?

Sugar ja chętnie przyjmę jakieś właśnie lisie odcienie, nie takie jaskrawe pomarańcze, albo coś fajnego do czerwonych włosów?

no i update moich włosów po 3?4? myciach (+olejowanie) Jak widać są jaśniejsze po tym jak farba się wypłukała, ale mają różowy odcień;/
Czy toner np poppy red zneutralizowałby mi trochę ten róż? No i pytanie do enn, która używała pianki venity czerwonej - czy ona wpada choć trochę w róż jak purpura? Muszę się tego pozbyć
cos do czerwonych to mam goldwella odzywke pol odzywki i BC pol maski czerwonej.. te duality są rude 2 są jasne a jeden jest ciemniejszy..
zrobilam tak:
Dla uolcia- ciemniejszy toner duality+ pianka ciemniejsza ruda+ 2 odzywki/maski czerwone.
Dla truskawki- 1 tubka farby goldwell+ 1 toner jasny rudy+ 1 pianka jasna ruda color gloss+ jedna maska ruda
Dla Meadow- 1 toner rudy duality+ 1 toner Igora paint rudy wrecz pomaranczowy+ pianka ruda igora color gloss.
Pasi wam? Musi.. hehe postaram się w jaknajmniejsze paczki popakować i dam znać za ile to wyjdzie mniej więcej. truskawka a ty w niemczech mieszkasz czy tez w PL?
dodaje wam fotki tych pianek jak wychodza na probe wzielam troche na papier.. i odzywki tez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Uolcia zestaw.jpg (143,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg truskawka zestaw.jpg (68,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meadow zestaw.jpg (126,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toner pomarancz.jpg (168,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude tonery.jpg (113,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pianki.jpg (158,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odzywki czerwone.jpg (150,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora