Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZAPRASZAM CHETNYCH DO OGLADANIA MOICH MAKIJAZY część V @:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-08, 13:33   #176
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: ZAPRASZAM CHETNYCH DO OGLADANIA MOICH MAKIJAZY część V @:)

Monna@ prosiłaś mnie abym wkleiła bądż opisala kilka makijaży jakie podobały mi się z Twoich poprzednich wątków, otóż bardzo Cie przepraszam , ale nie za bardzo mam na to czas, jednak wierz mi na słowo , że takowe były, pamiętam np taki lekki makijażyk , który wykonałaś na prośbę jednej z Wizażanek z jakiegoś zdjęcia. Nie wiem już teraz czy tworzysz makijażyki dla siebie , bo wtedy rzeczywiście brąz , beż i mat bylyby najodpowiedniejsze , ewentualnie brudny róż, czy poprostu eksperymentujesz z technikami i kolorami by potem być moze tworzyć coś na innych . Jeśli to drugie to nie powinnaś rezygnowac z innych barw, moglabyś też stworzyć na własnym komputerze swoisty katalog zdjęć z opisami itp , napewno mogłoby Ci się coś takiego przydac później- oczywiście o ile jeszcze nie masz Jeśli chcesz poeksperymentować polecam Ci oprócz Inglota cienie Sensique, które dostępne są w drogeriach Natura, a paletka trzech odcieni kosztuje ok 4 zlotych - jedna uwaga, te cienie dają słaby efekt na sucho , ale bardzo fajny na mokro. Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując