Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-29, 10:56   #381
gath
Przyczajenie
 
Avatar gath
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 19
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hej
Ja co prawda nie miałam jakiś ogromnych problemów z trądzikiem, raz na jakiś czas wysyp, kilka podskórnych pryszczy, ale nigdy nie przebrało to olbrzymich rozmiarów. (mam 19 lat)
Nie miałam robionych żadnych badań, ale, jako że odżywiam się zdrowo, uznałam, że musi to być spowodowane hormonami.
Gin. poleciła mi tabletki z niepokalankiem jako suplement diety (ja brałam konkretnie Cyklodynon), który miał wyregulować cykl i gospodarkę hormonalną. Biorę go od 3 miesięcy i muszę przyznać, że żadnych problemów . Po pierwszym miesiącu żadnych zmian, po drugim pojawiały się już tylko wągry, ani jednego podskórnego bolącego pryszcza, a terez nawet przed okresem i po zjedzeniu czekolady - nic!
Zastanawiam się, czy jak przestanę brać te tabletki, to czy problem nie powróci (tanie one nie są :/). Na opakowaniu piszą, żeby brać je conajmniej 3 miesiące.
Jestem taka szczęśliwa teraz biorę się już tylko za przebarwienia i pozostałości, które wywołały te pryszcze


Cytat:
Drogie Panie, mogłybyście polecić jakiś dobry krem na dzień nawilżający, nadający się pod podkład, który nie zapycha?
Ja używam i polecam Iwostin SENSITIA krem intensywnie nawilżający spf 20
__________________
Koncentrując się na rzeczach, które chciałbyś mieć, lub tych, któryś byś nie chciał, zapominasz o tym, co masz.

Edytowane przez gath
Czas edycji: 2012-08-29 o 11:06
gath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując