Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 18:37   #3522
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
A gdzie mozna ten podklad MEOW kupic ?

Slyszalam ze w azji na tradzik pomaga swiezy ANANAS a taki z puszki juz traci swoje wlasciowsci,dlatego musi byc swiezy
Na allegro, jest też wątek zakupowy na wizażu.

Ananas ma enzymy, które delikatnie złuszczają naskórek, wygodnie jest kupić sobie bromelaine na mazidłach.


Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja się z tobą bardzo zgadzam, ale czasem te zalecane diety są tak rygorystyczne, że się żyć odechciewa...

Ja dzisiaj na diecie bezglutenowej przez 30 dni. Jest bardzo źle i rozważam dermatologa, ale co on mi właściwie pomoże? W dodatku trafiłam na ciekawego bloga o kosmetologii i dowiedziałam się, że żyję w nieświadomości, że mam tłustą cerę (lub mieszaną), a nie suchą jak całe życie myślałam. I co teraz właściwie robić?

30 dni to zbyt mało, aby ocenić efekty, optymalny czas to 3 miesiące. Myślę jednak, że sama dieta bezglutenowa to za mało, o ile nie jesteś uczulona na gluten, to raczej nie jest on główną przyczyną trądziku.

Z takich szybkich i skutecznych rzeczy mogę polecić cynk, porządny, o bezpiecznym składzie np. z NOW Foods, Solgara etc. w dawce 25-50 mg w zależności od tego jak zareaguje twój organizm, skłaniałabym się jednak do mniejszych dawek na początek.
Cynk działa jak naturalny antybiotyk, zmniejsza stan zapalny, skóra wygląda o wiele lepiej, szybciej się goi.
Oprócz cynku możesz spróbować suplementacje antyoksydantami np. sylimaryną, NAC lub selenem.

Jeżeli chcesz leczyć twarz dietą, to może napisz co konkretnie jesz w ciągu dnia? Wyeliminowanie glutenu nie wystarczy, w większości przypadków pomaga dopiero całkowite wyeliminowanie zbóż i zmniejszenie węglowodanów. Jesz smażone rzeczy?

Nie wiem, czy blog, o którym piszesz to kosmostolog, ale bardzo polecam wszystkim dziewczynom zajrzeć na niego i poczytać.
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora