Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-30, 21:37   #1257
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja DDD sobie odpuszczam. To nie dla mnie.
Ja coś symbolicznie może szarpnę, ale nie szaleję, bo gorączki dostanę jeszcze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mam ochotę na ten sklep

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
poproszę jeszcze o polecenie czegoś fajnego do mycia twarzy, może być na bazie glinki lub z jakimiś ścierającymi drobinkami, coś co nie wysusza...
Phytema żel peelingujący.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Przetrzepałam raz jeszcze testery dr organic i naprawdę nie jest tam różowo. Gdybym kupowała w ciemno, to bym niezle sie rozczarowała np. Krem do rąk jest słaby, a miałam kiedyś na niego ochotę. Wystarczą mi te kilka hitów dr organic i na tym zostanę.
O którym kremie do rak mówisz, bo chyba z 5 wersji jest

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
cyber monday w eccoverde
kupiłam te dezodoranty w słoiczkach
To pisz co sądzisz

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj umerdałam sobie masełko do ciała z shea, oleju kokosowego, makadamia i paru kropelek olejku eterycznego. Fajnie puszyste mi wyszło
Ostatnio namiętnie denkuję co się da, kupiłam tylko mleczko avalon z vit.C, hennę i farbę Herbatint.
W pielęgnacji minimalizm mi służy, kremy poszły w odstawkę , na dzień serum, na noc coś kwasowego, ew. co któryś raz hialuron z olejkiem.
Demakijaż micelem biolaven i balsamem - samoróbką wg Czarszki.
Mnie też się kończy to mleczko z C Avalona, nie ma bata, muszę też je kupić, tak mi przypasowało, że mi się chce 3 opakowanie, a to jakiś ewenement, jeden z niewielu kosmetyków na które wciąż mam ochotę po 2 latach stosowania.

Używasz już tego serum Florame?

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wybrałam miodowo-marchewkowe, z prawdziwym wywarem z marchewki

Po drodze zgarnęłam jeszcze balsam do ust honey therapy i pastę do zebów green people. W oko wpadło mi serum so bio z 5 róż, ale na razie mam 3 sera do zużycia.
Chyba jutro jednak się wybiorę po balsam do ciała alaffia i krem do rąk estelle & thild. Jakoś poradzę sobie z zużyciem.

Mam 2 próbki duże kremów latoille 5 i choć nie jest bardzo gęste tak jak lubię, to i tak kremy robią wrażenie.

A ktoś zna polskie kosmetyki robione na krecie- rizes?


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ktoś miał już polskie ilua? Warte są 200-300 zł?
Angel o tej marce pisała parę razy, tzn sponsorowane, ale recenzja wydawała się w porządku. Podobno luksus w każdym calu. Na pewno kosmetyki przychodzą ładnie zapakowane, w dodatku spersonalizowane i robione na zamówienie, więc świeżutkie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora