Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po depilacji - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-06, 23:02   #1077
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam nowe jak i biorace udział w wątku już od dawna Wizażanki
Przez maturę miałam zbyt mało czasu żeby coś tu napisać, mimo że wielokrotnie chciałam więc nadrabiam
Przez zimę dałam odpocząć nogom. Czasem jak pojawiało się jakieś podrażnienie lekkie po maszynce to paćkałam się z Sudocrem'em. Robiłam regularne peelingi i stosowałam (chyba juz z przyzwyczajenia) intensywnie nawilżające balsamy, oliwkę do ciała i tyle, żadnych nadzwyczajnych kuracji. I wydaje mi się, że jest lepiej niż było. Że to zaleczyło trochę i przebarwienia i ogólne "kropeczki".
Ale nadeszło lato Codzinne traktowanie nóg maszynką (bez względu na to jaką...) zaczęło powodować silne uczulenie (pełno czerownych kropeczek, ranek) więc ... kupiłam wosk z plastrach Jakoś się włosków pozbyć musiałam. Wyszłam troche z wprawy, zesżło się długo ale jestem zadowolona. Woskowanie było równo tydzień temu. Oczywiście po "próbie uczuleniowej". Po 24 godzinach ślady podrażnienia po zabiegu zeszły. Wiadomo, że idealnej gładkości nie było bo wosk np nie wszedzie załapał lub włoski były za krótkie więc po 3 dniach użyłam maszynki w tych miejscach. I starczyło to na kolejnych dni 4
Bez śladów podrażnień i względnie dobrej gładkości, w przypływie euforii że nie jest tak źle zaczęłam paradować w rybaczkach, szortach i nie żałuję. Idealnie nie jest ale nie zamierzam chować nóg
Wiadomo, na nóżkach faktorek 20 mimo pobytu w mieście. Jestem na prawdę zadowolona, pozostaje mi tylko trzymanie się zasady żeby nie korzystać z wosku częściej niż co 3-4 tygodnie ale myślę że wsparta bagażem doświadczeń nie nagnę tej reguły
3mam za Was kciuka, jak przyjdzie jesień - przy rajstopkach na prawdę mniej widać wszelkie niedoskonałości, dla uparciuchów proponuję wersję najgrubsiejszą - trzeba zacząć się przełamywać. Wiem sama, że początek jest trudny ale potem jest już tylko łatwiej

A odnośnie ostatnich postów Jest jednak różnica w tym, czy dermatolog to kobieta czy mężczyzna. Mój, mimo że rewelacyjnie wyleczył mi buzię, nie zwrócił zbytniej uwagi na moje łydki (jak już się odważyłam mu je pokazać). Byłam w szoku
Co do ryb to polecam drogim Paniom sushi
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując