Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - robisz loda swojemu chłopakowi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-02, 09:52   #29
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez ONCIA86 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze zalozyłas ten watek po to, by sprawdzic, czy jestes inna, czy odbiegasz od "normy".. czy jesli powiesz;nie; swoijemu facetowi, to on cie zostawi i wymieni na takja która mu zrobi tego loda....bo powie, ze wszystkie dziewczyny to robia, a ty nie( jesli juz tego cie powiedział)

Prawda jest taka: jesli nie czujesz sie "na siłach" by spelniac tego typu zachcianki swiojego faceta to po prostu ich nie spelniaj... faceci to kochaja, owszem, ale swiat sie nie zawali jesli nie zrobisz mu dobrze... Jesli cie kocha, a zakładam, ze tak, to na pewno to uszanuje i nie bedzie to jednoznaczne z tym, ze kiedys wymieni cie na taka, ktora zrobi dla niego wszystko...

Do wszystkiego trzeba dojrzec.. Nie wiem jak długo jestescie ze soba.. ale zakładam, ze krótko...
Oral ma to do siebie, ze jednak wymaga 100% akceptacji samej sioebie i swojego partnera.. wtedy wszystko wychodzi na jaw; uprzedzenia, ewentualen małe "ale" co do wygladu partnera, braku higieny, złe doswiadczenia z poprzednich zwiazków itd...

Jedyne co moge ci poradzic to rozmowa z chłopakiem. Powiedz, ze bardzo go kochasz i chciałabys, by to uszanował, ze nie chcesz uprawiac tej formy seksu. Byc moze kiedys, gdy bedzie cierpliwy, doczeka dnia, kiedy bez zadnej namowy i obrzydzenia zrobisz to dla niego i dla siebie.
dziękuje ONCIA86 CHYBA TYLKO tY POTRAKTOWALAS POWAZNIE MOJE PYTANIE dzięki musze z nim pogadać
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując