Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kawa odżywia włosy..?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-30, 10:05   #483
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Kawa odżywia włosy..?

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Ja też zdam relację z mojej kawowej płukanki
Zaparzyłam dwie kopiaste łyżki mielonej kawy w 1/3 szklanki, zostawiłam pod spodkiem na 10 minut, przelałam do większej miski i dolałam ok. pół litra przegotowanej, wystudzonej wody.

Najpierw wpakowałam do tego głowę i tak stałam nad prysznicem parę minut, po czym wszystko wylałam na włosy. Fusy z początku mnie przeraziły, ale wszystkie ładnie się wypukały, reszta wyszła przy rozczesywaniu. A rozczesywanie? Super. Mięciutko, bez kołtunów, wszystko super. Póki co mam jeszcze mokre włosy, więc cieżko stwierdzić, jak dokładnie podziała, ale ślicznie pachną, są miększe i jakby bardziej błyszczą. Na pewno to też sprawa Biovaxa, który miałam przez 30 minut na głowie wcześniej, ale stwierdzam zdecydowanie - płukanka z kawy jest super.
Fajnie,że Ci tak podpasowało. Ja używam kawy jako dodatku do maski oraz jako płukanki. Zamierzam też stosować ją jako wcierkę, po zakończeniu kuracji czarną rzepą.Peeling niestety się u mnie nie sprawdza kompletnie

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Bardzo fajna jest kawa z ekspresu, ja sobie zostawiam sprasowane kapsułki i jak mam ochotę to sobie jedną rozkruszam i robię peeling.
W pracy mamy ekspres przelewowy i z koleżnakami dzielimy się kawą, która zostaje w filtrze
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując