Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 22:46   #2780
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Na pewno wąchałaś z korka, przyniosłam flaszkę na spotkanie w ZT
Na mnie TRA nie ma absolutnie nic z Theoremy, bliżej mu do Shalimara i Miyako, ale ten ostatni jest jednak piękniejszy, ach to kadzidło...

Zapraszam do mnie
Przyznaję, coś takiego własnie mi majaczyło, z okolicznościami włącznie.
Dziękuję za przypomnienie i... za zaproszenie. Jutro będę miała drzwi w kiblu. Z klamką! Co za rozpusta!



Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Edit:
Sabbath - źle mnie zrozumiałaś, nie mam zamiaru karać psa. Tym bardziej, że wina jest raczej nasza niż jej (a zresztą i tak nie jestem za karaniem psa, bo wiem że on rozumuje inaczej niż ludź). Ona tylko sobie pobiegła (a gdzie to już zostanie chyba jej słodką tajemnicą).
Wybacz Agnysko, nie miałam nawet na myśli klapsów, tylko reprymendę (pisałas o "pogadance"). najlepiej jest wzmacniać miłość, zamiast wymuszać pożądane zachowania... Same wiecie.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Troche nie na temat...
Jest wiele pieknych zapachow, ktore poznalam (czy czekaja w kolejce do testowania). Uwielbiam samo poznawanie, bez wzgledu na marke, czy sklad. Lubie wiedziec. Bardzo czesto wystarcza mi sama wiedza, nie musze koniecznie miec. Lubie moje zapiski na temat zapachow, lubie koncowki perfum w testowych fiolkach. Lubie sobie przypominac, porownywac moje spostrzezenia obecne z przeszlymi.
Tak, czesto mam tak, ze to po prostu kolejny zapach, ktory znam, ale niekoniecznie musze miec,
za to koniecznie musze wiedziec...
IMHO na temat, tyle, że mój.
Ja sobie czesto wyobrażam jakiś butelkowy orgazmotron i niestety zwykle okazuje się, że... no sama wiesz. Większośc perfum to tylko perfumy. Piękne, ale nie rozwalające człowieka na strzępy. To chyba to, co pisałaś o pięknym, ale jednak nie metafizycznym Sandalo. Tak przynajmniej u mnie to wygląda.


Dziś jednak zdarzyło mi się jedno z nielicznych "spotkań z absolutnym pięknem": czystym i potężnym. CHENE.

Niniejszym Chergui i Rousse zleciały na łeb na szyję z top of the tops. Czasem warto się "napalać' .

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Sabbath, witaj z powrotem
Witaj moja ulubiona Truskawko (a ja bardzo lubię truskawki. Tyle, że niektóra Truskawkę jeszcze bardziej ).


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Kiedys konczylo sie to kupowaniem flaszki w ciemno i wielkim rozczarowniem. Teraz staram sie jak moge tego unikac. I inwestuje w probki, zaoszczedzilo mi to duzo pieniedzy
Teraz lubie czytac takie opisy, ale najbardziej juz po moich testach, porownuje wrazenia, ze zdziwieniem czytam, ze ktos wyczul jakies nuty, o ktorych moj nos nie mial pojecia... Bardzo lubie takie testy porownawcze
O tak!
Lubię jeszcze te sytuacje, kiedy dla odmiany mój nos wyczuwa nuty, których w danych perfumach po prostu nie ma.
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Teraz gdy czytam o jakims ciekawym zapachu, wrzucam go na liste "do przetestowania", a ze jest bardzo dluga, wiec czesto nie pamietam kompletnie, dlaczego dany zapach sie na niej znalazl.
To chyba w pewniej mierze problem wszystkich nas...

A co do Anuschki i MR - to nie jedyna Jej recenzja, która mnie zachwyciła.

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość

Sabbath witaj "Królowo"remontów
Ja nie chcę być królową remontów.
Chcę być królową wałkonienia się i imprezowania do upadłego naprzemiennie.

Tym nie mniej Tharoon - pięknie witam.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Sabbath, miło Cię "widzieć"


Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Nie miałam wiele czasu na doczytanie...
Cieszę się, że sunia się znalazła

Cieszę się też z powrotu Sabbath

I to już byłoby na tyle z tym cieszeniem się... Po dzisiejszym dniu w pracy kolejny raz doszłam do wniosku, że z taką samooceną to ja wszędzie i zawsze będę się czuć jak zużyta ścierka do podłogi

Pachnę Smokiem EDT i chce mi się ryczeć.
Może zresztą powinnam dać sobie spokój z trzymaniem się w karbach i wyryczeć się porządnie, ot, dla higieny psychicznej
Aragonte - dobrze napisałaś: to problem Twojej samooceny, widzenia siebie, a nie rzeczywistości. Wiem, że to niewiele ułatwia, ale może stanowi pewien dobry punkt wyjścia...
Jesteś silna. I masz mnóstwo uroku - nie wierzę, żeby w końcu nie dotarło to także do Ciebie.
Trzymaj się Niezwykła Kobieto.

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Sabbath, witaj z powrotem. Jakoś pusto tu było bez Twoich długaśnych postów
O tak, złapałaś mnie.
Gaduła ze mnie i nawet na klawiaturze "dryfuję". Choć wolę wersję, że szanuję swoich rozmówców i staram się wszystkim odpowiedzieć nawet jesli niezbyt często udaje mi się wysmażyć posta.
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
... ach! ... ależ On Cię kocha...... Taki Księżniczka to skarb
No normalnie skarb taki... że czasem najchętniej zamknęłabym go na trzy spusty w sejfie.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Idę sie zabawić w zębowa wróżkę Mój syn stracił dziś pierwszego mleczaka
Ooo! Wielka rzecz!
Wedle moich doświadczeń w Zebowróżkę lepiej zabawiać się nad ranem. Cokolwiek włożysz mu pod podusię wieczorem - w nocy zostanie wysłane w kosmos.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora