Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-25, 11:49   #1177
sonique82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 57
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Mam 25 lat, straszne cienie pod oczami "wrodzone" - taki typ urody. Mam śniadą karnację, a cienie naprawdę ciężko zakryć. Myślałam o korektorze, ale jak nakładam podkład to wyglądam jakbym miała nie wiem ile lat i mnóstwo zmarszczek - chyba suchusieńka skóra co ?
Także zainwestuję w jakiś kremik typowo pod oczy, może spróbuje Ziaję? Miałam kiedyś krem pod oczy z Avonu i tragedia !!!!!!!! Skóra wokół oczu zrobiła się czerwona i poprostu zeszła
Z tego co tu poczytyałam, to Ziaja ma raczej delikatne kremiki, także mam nadzieję że efektu "króliczych oczu" nie bedzie. Jak wróce to napiszę jaki kremik kupiłam a za parę dni opiszę efekty.

FAneczka, ja myślę, że raczej nie masz zmarszczek wokół oczków. Może za dużo podkładu, albo skórka jest suchutka i takie wrażenie. Spróbuj dobrze nawilżyć skórę, a potem jakiś delikatniusi podkładzik wyrównujący kolorek skórki. Powinno być ok. Co do nawilżania skóry, to u mnie sprawdza się Nivea Visage nawilżający do skóry suchej i wrażliwej. Mam cerę mieszaną, ale też potrzebuję nawilżania, a po tym kremiku nie mam żadnych dziwnych gości na twarzy, jest przyjemny i nie zapycha porów.

No i kupiłam, kupiłam "kozie mleko" ziaji w promocji było razem z kreme odżywiającym. Krem pod oczy - TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! Oczy szczypią, powieki palą, skóra wokół oczy czerwona! Okropnie! Szkoda mi tych 7 zł, lepiej doskładać trochę kasy, odczekać i kupić coś lepszego! ODARDZAM!

Edytowane przez sonique82
Czas edycji: 2008-02-25 o 22:18
sonique82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując