Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar IV
Wątek: Scent Bar IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-07, 21:12   #933
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Dziewczyny i Chłopaki - teraz ja po prośbie. Wiecie może czy można namierzyć autora niechcianego e-maila ?
Można wyśledzić adres pocztowy na podstawie IP. Ale jak autor pisał np. z kafejki internetowej, to na wiele się to nie zda...
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
skąd ja to znam...
ja w ogóle mam wrażenie (mam nadzieje, że błędne), że mój kierunek na mojej uczelni nie jest traktowany zbyt powaznie niby wszyscy sie chwalą, że to jedyna dietetyka na wydziale lekarskim i w ogóle a wykładowcy nazywają nas przyszlymi dyplomowanymi kuchtami ;/ (nie wszyscy oczywiście, to tylko jednostkowe przypadki ale uważam, że nie powinny miec miejsca)
i druga irytująca sprawa-odwoływanie wykładów i nie informowanie o tym... rozumiem, że coś może wypaść ale ostatno zdarzya się to u mnie zdecydowanie za często... a najlepszy byl ostatnio profesor, który nie przyszedł na wykład i twiedził później, że on w ogóle nie wiedział, że ma z nami wyklad. mimo iz my to wiedzieliśmy od pół roku....
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak na którymś roku studiów, jeden pan profesor wyrzucił z gabinetu nasze indeksy przyniesione do wpisania zaliczenia, tak, wywalił je przez drzwi, prosto na korytarz.
Chamstwo i słoma z butów. Niestety to prawda, że w tej grupie zawodowej całkiem spory odsetek pracowników z wysokim stopniem naukowym ma zwyczajnie nas**ne w głowach. Mania wielkości i kompleksy zarazem. Bywa, niestety...
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...0&ticaid=1606d

Normalnie nóż mi sie w kieszeni otwiera!
Gdzie my zyjemy
Czytałam już.
Straszne. Gdyby coś takiego przydarzyło się któremuś z moich bliskich, powyrywałabym nogi z **** takiemu duszpasterzowi.
A najbardziej chyba przeraża ta całkiem spora liczba wpisów pro-life pod artykułem...


Żeby zakończyć jakoś weselej - Rachelo, dzięki za wklejenie linka ciastowego. Za bezami nie przepadam, ale mam pilne pytanie w temacie Miodownik i nie zawaham się go zadać...
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora