Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 14:31   #758
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
cześć,

Mam problem. Otóż od 14 miesięcy nie farbowałam włosów, mam mega odrosty ( naturalne mam średnio-ciemny blond - a farbowałam na czerń z joanny i teraz jest średni/ciemny brąz ) a 28 kwietnia wychodzę za mąż i muszę zrobić coś z tymi włosami ... i tak postanowiłam wybrać castinga , licząc, że wypłucze się znacznie i po weselu jak mi się odwidzi, szybciej wrócę do naturalnego niż obecnie ( Fryzjerka poleciła użyć jakiejś szamponetki, takiej do 3 myć, ale jeśli nie zrobię tego w dniu wesela, to efekt nie będzie widoczny;/ więc chcę coś trwalszego)

Przeczytałam trochę na wątku i z wypowiedzi, wydaje mi się, że najlepszy byłby jasny brąz, jednakże nie natrafiłam z czytanych wypowiedziach na fotki i nie wiem czy aby na pewno do mnie będzie pasował ? tj. do tych moich odrostów ... na chwilę obecną nie mogę zrobić fotki ale tak ( na podstawie rysunków z opakowań piszę) :
naturalne sa mniej więcej jak 713 Mroźny Beż
farbowane wyglądają jak sprany brąz 400

Jak myślicie?

I jak to jest z tym schodzeniem tej farby? po x myciach wypłuczą mi się do blondu Z powrotem , czy niekoniecznie ??

Baaardzo proszę o pomoc ( oczywiście zamierzam zrobić próbę farbowania przed weselem, ale zostało mi niewiele czasu, i ta próba może być jedna tylko ..)

Też sądze, że się nie zmyje, po jakimś czasie napewno zjaśnieje i wyblaknie. Jasny brąz 500 napewno też fajnie wyrówna kolor bo wyjdzie bardziej coś pod ciemny brąz.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując