Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca przez internet - gdzie szukać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-09, 00:30   #30
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Hej dziewczyny. Kiedyś siedząc w domu i wychowując dziecko byłam konsultantką ori i zarabiałam nieźle. Lecz w obecnych czasach jest ciężko wystartować. Dziesięć lat się temu poświęciłam i nadszedł czas by się pożegnać. Zresztą u nich się dobrze teraz nie dzieje-kryzys i takie tam. Ale ja nie o tym. Będąc w patowej sytuacji - los tak się ułożył - że zostałam sama, zaczęłam szukać pracy przez internet. Czego ja się nie naszukałam ile programów nie próbowałam. Na długopisach dałam się nabrać. Po kilku miesiącach trafiłam na program Podzielmy Się i to był strzał w dziesiątkę. Nie oceniajcie odrazu,należy się z tym zapoznać. Obecnie kończę etap 1 z wynagrodzeniem 1800 zł. Informacje znajdziecie w googlach z końcówką com. Za nie długo wychodzą na świat,media się zaczynają interesować, nie długo również będą przeprowadzone wywiady, ogólnie mogłabym dużo na ten temat napisać, podzielić się dowodami w postaci kwot ectr. Drogie wizażanki,jestem tutaj już kilka lat i nigdy nikogo w błąd nie wprowadziłam. Chociaż zapoznajcie się z tematem. Program wart poznania. Możecie jedynie zyskać i ulepszyć swoje dotychczasowe życie. Ja skorzystałam i nie żałuję - weszłam w to w grudniu. Chciałam się z Wami tym podzielić.
Serdecznie wszystkim polecam.

Pozdrawiam
__________________
http://www.charmante.com.pl/
lissax jest offline Zgłoś do moderatora