Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-02, 13:41   #524
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Zacieki? To chyba zły atomizer był lub za blisko twarzy pryskałaś. Jak nie miałam atomizera, to nawet moczyłam ręce i na twarz kropelki "strzepywałam", a potem delikatnie ręcznik przyłożyłam
Kolorów Lucy nie ma co się bać, nawet jak oczy wyjdą na wierzch po zobaczeniu koloru w woreczku. Pale Olive i Light u Ciebie typuje. Może też Cream, jakby był potrzebny do mixa.
Minerały zawsze trochę podsuszają, może trzeba pielęgnacje zmienić? Przy minerałach ważne jest dobre nawilżanie.
Droga Skarpetto to jakie mam zamówić to Lucy w lżejszej czy AWGM? wode mam avene i lrp tak wiem że suszą ale czy swędzą? nawilżam cały czas skórę bo mam leczoną ale teraz już nic nie daje rady jeszcze miałam ostatnio oxybrazję lepiej było a teraz tak samo sucharkowo

to ja chyba nie umiem się malować bo mnie zawsze jak odciskałabym po nałożeniu pudru chusteczką nadmiar to mi schodzi i robią się plamy nierówne więc tego nie robię
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując