Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie pasożyty - nasze wspomnienia, opowiadania, wskazówki ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 23:46   #20
wezyrka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: Ludzie pasożyty - nasze wspomnienia, opowiadania, wskazówki ;)

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Sporo pasożytów miałam na studiach, ale nie chodziło tu bynajmniej o jedzenie . Lenie dostawały np. listę pytań do opracowania i potem sępiły od ludzi gotowce...

Szczyt szczytów był przed egzaminem magisterskim. Dostaliśmy 30 pytań, które ja opracowywałam przez kilka dni, ślęcząc w czytelni i w internecie. Natomiast mój współlokator z tego samego kierunku uznał za naturalną kolej rzeczy, że te opracowania ode mnie dostanie... żadnego "proszę", żadnego "ty zrób pięć pytań, ja zrobię pięć".. normalnie opad rąk zupełny !

W końcu po którymś tam z kolei jego pytaniu "jak ci idą opracowania" poszłam do niego do pokoju i powiedziałam, że ode mnie ich nie dostanie. I jeszcze pytał się dlaczego .
Myślałam, że o takich osobach będzie wątek. Pasożytów intelektualnych spotkałam znacznie więcej niż tych wyłudzających jedzenie. I oddać komuś kanapkę, którą się robiło kilka minut jest niczym w porównaniu z oddaniem opracowania, nad którym się siedziało cały dzień albo tydzień. Oczywiście każde przegięcie jest niestosowne, obojętnie czego by nie dotyczyło.
wezyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując