Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 21:03   #397
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Tak spotkałam się niestety większość firm które takie mięciutkie rzęski oferuje ma taki słaby ich wybór że nie jest człowiek w stanie pracować 100% na takich produktach.

Syntetyczne rzęsy też zależny z czego as zrobione, mogą być nawet miększe od jedwabnych wbrew pozorom, po prostu musisz wypróbować kilka firm, ostatnio coraz więcej zagranicznych wchodzi na polski rynek i na pewno znajdziesz takie które Ci odpowiadają.

Rożnica w schnięciu kleju według mnie jest ogromna, tego wolno schnącego używam jedynie robiąc sobie samej rzęski, to czasami myślę że usnę w trakcie. ten 2-3 jest oke, myślę że by Ci pod pasował, dla mnie już niestety jest za wolny.
Ostatnio kupiłam klej który miał zasychać praktycznie "natychmiastowo!" a schnie tyle co ten 2-3 sekundowy, więc powoli tracę nadzieję, że robią szybciej schnące kleje

Jak chcesz moge Ci podać namairy na osobę która chce cały zestaw z NL sprzedać, lecz ja osobiście Ci nie polecam ich produktów.
Klej schnie super wolno, wcale super nie trzyma, rzęsy strukturowo wcale się nie różnią np. od tych na których ja pracuje, bo miałam okazję pracować także na NL i porównać, jedynie słyszałam że utrwalacz do rzęs mają bardzo dobry.
XT jest także przereklamowaną firmą.

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:11 Powód: Reklama
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując