Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-24, 12:27   #2586
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
nie rozumiem bo raz coś piszecie że farbę bez utleniacza i wtedy wyjdzie a teraz że najpierw samą farbę a pozniej normalną + utleniacz... już w ogóle mi się namieszało
Bo musi być dwa zabiegi w jednym- samo nalożenie jednej farby nic nie da. Włosy najpierw muszą sie najesc farby a potem dopiero przyjac ta co chcesz miec efekt

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny bo chodzi mi op to,że te wszystkie posty są tak powyciągane na boki, nie wiem czy tylko u mnie na kompie??
Zle sie tak czyta,bo trzeba przesuwac w bok...
Tylko taka moja skromna uwaga
U mnie na kompie są wyciagniete wzdluz ze trzeba w dol przesuwac ale to nie zalezy ode mnie a od onetu bo to zalezy od reklam pojawiajacych sie na stronie.
uklad strony mam taki ze po lewej stronie jest info o mnie a na srodku i prawy bok powinny byc posty, a jest jak jest...

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
Mogę zrobić tak ze wybiore Garnier 9,0 i na tą papkę nałoże kolor Garnier 9.13? i będzie dobrze ? Mam nadzieję ze wkońcu zrozumiałam
Jest! dokładnie tak. tylko 9.0 sama farba z odrobinką kranowki, a potem na to po 10 minutach już 9.13 z utleniaczem od 9.13 tym co jest oryginalnie. I papka pierwsza na te wlosy co sa biale, a papka druga odrost plus czesc pigmentowana.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jezu ja juz dawno zrozumialam.
Kupujesz jakas tam farbe 9,0 w opakowaniu masz utleniacz i farbe.
Bierzesz farbe i rozcienczas woda,żeby dalo sie to nalozyc na glowe. Nakladasz.
Pozniej bierzesz jakas inna farbe z kolorem,ktory chcesz uzyskać. Masz w niej farbe i utleniacz. Mieszasz to razem (utleniacz musi byc 6%) i nakladasz na glowe. Po 30 min splukujesz te 2 papki. Rozumiesz juz?
Nie zawsze tak jest. Pamiętaj ze jak masz 6% i dwie farby to steżenie jest mniejsze, bo jeszcze woda z kranu. bezpieczniej dac 9% bo ona robi tez odrosty jednoczesnie.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
Tak rozumiem juz tylko wcześniej nie rozumiałam bo nie przeczytałam tego postu wcześniejszego "Nakładacie najpierw sama farbę lekko rozcieńczona kranówką...." Dziś pomaluje 9,0 i 9,13.. Dam znać wieczorem. Dzięki Wielkie za pomoc (chociaż chyba już was wkurzam heh?) ps. a ta Garnier 9.13 ma 6%?
nie wazne jaki oksy ma ta 9.13, bierzesz jak w oryginale i nic nie kombinujesz, ok? bo mi juz nerwy puszczaja...
daj znac jak poszlo.
pamietaj pierwszej papki nie zmywasz, tylko na nia nakladasz druga. jak skonczysz nakladac to dobrze pomasuj wszystko na glowie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora