Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 13:21   #2604
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja bym kupila na pewno Twoja ksiazke
ooo nawet na nk?

sorki za post pod postem.
Dobrze ze nie mam facebooka
Ale to nie jest już zabawne, czasem to godzina to malo żeby przez to wszystko sie przebić na wizaz a laski najlepsze sa jak opisuja swoja historie na strone lub i dwie a zdjec zero albo pisza ze maja taki i taki kolor robione u fryzjera i chca teraz w domu i krok po kroku napisac im jak maja to zrobic, podac najlepiej numery farb i marki i zero zdjec co chca uzyskac
Ja chyba przestane byc tak mila i wszystkim odpisywac

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Ja zadowolona jestem....podoba mi sie kolorek jest chłodno a ja uwielbiam w tonacji chłodnej blondy,włoski hmm no troszke ucierpiały w koncu 12% ale zajme sie nawilzaniem wiec bedzie ok najwazniejsze ze odrost równy taki jak reszta bez żółci i rudego......niewiem ja sie wypłuka zobaczymy.Najwidoczniej musze miec wode 12 skoro tak ładnie wyszło.....pozdrawiam




ja mam te zdjecia jedno pod drugim wiec ok
Madziu to jesli ci nie zrudzieje i nie zzolknie to mozna wypracowac odpowiednie stezenie dla twoich wloskow np. 10% albo 11... nie musi byc rowne 12%... a moze paletka jest mocna i na 9% byloby dla ciebie ok?
ja to przynajmniej mam wreszcie po tej farbie rowny odrost po farbowaniu a nie odrost, czesc rudego odrostu, czesc zlotego odrostu i na koniec biale

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny dzieki
dziewczynki wam tez dziekuje za pomoc w grzywce

jestem zdecydowana wydrukuje zdjecie i jej pokaze i ma mi tak sciac moja grzywke u mnie to troche juz balagan sie nia zrobil
jest juz rowna siega brody i nic z nia nie moge zrobic wiec krece jak wlosyale nie pasuje mi tak i chce miec grzywke jak wczesniej prosta
dlatego jestem zdecydowana na taka
jutro wieczorem moj wazny dzien


bylam w sklepie i znow na pokuszenie dzialaly polki z kosmetykami ale dopiero w nastepnym tyg cos sobie kupie tym razem zapoluje na puder do twarzy bo mi moj sie konczya mam aktualnie "burzuja"ale ze klade go codziennie to i sie konczy...
Pochwal sie koniecznie i jak najszybciej!
i duuuzio fotek

A ja w sobote robie odrosty tzn. tż robi c12 kolejny raz

CZY CZYTA NAS JAKIS INFORMATYK????
HELP! Moze ktos doradzi co z tym blogiem?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora