Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 12:16   #4987
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny nie wiecie co tracicie nie idąc do lasu nawet na grzyby. Mnie to maksymalnie odpręża i relaksuje. Spacerek półgodzinny po lesie to miód na moje skołatane nerwy. Uwielbiam łazić po krzakach w szczególności wiosną. Kwiecień maj to najpiękniejsze miesiące bo do życia budzą sie pszczoły. Lata tego mnóstwo ehhh.

Grzyby uwielbiam zbierać ale nie lubie ich jeść tzn w bigosie grzybek czy w kapuście z grochem to zjem ale nie jestem smakoszem. Oczywiście co do zatruć grzybami to nie wiem co Ci ludzie mają w głowie zeby zbierać coś czego nie są 100% pewni. Wiadomo ze małe owocniki mogą być bardzo podobne do muchomorów ale ciołki zbierają, jedzą i później o wątrobę proszą.

Dziewczyny musze sie pochwalić Dostałam pracę jak na razie na 6 miesięcy ale to już coś.
ale ja bardzo lubie chodzic po lesie ale nie na grzyby wole isc sobie na spacer z moim psem
grzybow nie lubie zbierac, a juz zwlaszcza obierac potem nie dosc, ze to brudne, jakies maslaki to sie kleja, ze masakra.. to jeszcze co 2 grzyb ma bonusowego mieszkanca w postaci robakow

jak ide sobie do lasu to lubie sie cieszyc tym, co mnie otacza, a nie ze skupieniem wpatrywac sie w sciolke czy przypadkiem grzyb jakis nie rosnie ale wiem, ze wiele osob lubi ta zabawe.. ja akurat grzyby czasami lubie zjesc, wiec sie ciesze jak tata mego TZa idzie na grzyby, a potem dostajemy jakies grzybki w smietanie czy occie - i wszyscy sa szczesliwi


GRATULACJE
ilios jest offline Zgłoś do moderatora