Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 13:30   #4993
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja kiedyś zbierałam grzyby z babcią. Nauczyła mnie rozróżniać poszczególne gatunki. Mieszkałyśmy prawie w lesie

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ramont zrobiliśmy i to taki fest gruntowny. Doprowadzenie mieszkania do gołych betonów chyba jeszcze większa frajda z wybieraniem płytek, tapet niż szukanie sukienki ślubnej (co mnie doprowadzało do chorej rozpaczy)
Oooo, zdecydowanie bardziej wolę wyszukiwać kafelki i farby, i różne takie (sama lubię też wykańczać drobne rzeczy, bo jestem mega dokładna, tylko wielu narzędzi mi brakuje) niż szykować przyjęcia.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;43393280]
Milko, remont też bym chętnie zrobiła, ale nie mam co remontować - lokum własnego niet
W ogóle trochę ze mnie artystyczna dusza od zawsze, chętnie pourządzam nasze mieszkanie, kiedy już się własnego dorobimy. Mam nawet folder z inspiracjami i czasami przeglądam sieć w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań [/QUOTE]
To życzę Tobie i Twojemu TZtowi żebyście jak najszybciej to możliwe mieli własne lokum i żebyś mogła swą artystyczną duszę jeszcze bardziej rozwinąć
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora