Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 14:49   #4996
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;43393280]
Milko, remont też bym chętnie zrobiła, ale nie mam co remontować - lokum własnego niet
W ogóle trochę ze mnie artystyczna dusza od zawsze, chętnie pourządzam nasze mieszkanie, kiedy już się własnego dorobimy. Mam nawet folder z inspiracjami i czasami przeglądam sieć w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań



Suknie praktycznie wszystkie nieładne, a jeśli już faktycznie zdarzy się ładna, to ma jeszcze 'ładniejszą' cenę
W temacie remontów - ktoś mi ostatnio mówił, że przykładowo dobrych murarzy trzeba zamawiać 2 lata przed rozpoczęciem budowy


W Bdg i tak więcej ofert niż w Piernikowie

Zalinkuj[/QUOTE]

Niestety znaleźć ładną suknię w której bedzie sie ładnie wyglądało to sukces na miarę odkrycia drugiego Słońca.

Co do remontów to ja na płytkarza miałam czekać 3 miesiące gdzie on mi był potrzebny na już.
Mieszkanie mam od rodziców tzn kiedyś w nim mieszkaliśmy i wyprowadziliśmy się na wieś do domku ale wróciłam do starego mieszkania w bloku razem z mężem.
Własne M4 to coś fantastycznego ale chyba bym sie nie zdecydowała na wzięcie kredytu na 30-40 lat aby kupić mieszkanie w bloku.

Dziś robiłam zdjęcia i w najbliższym czasie pojawi się na blogu "odpowiednik" armaniusza. To bedzie niespodzianka.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No można się domyślić, ale chodziło mi bardziej o to że to bardzo szokuje na kosmetycznym blogu- oczywiście piszę o sobie, może inni nie zwracają na to uwagi dla mnie to właśnie znak, że autor nie prowadzi takiego bloga żeby dzielić się swoją pasją, ale robi to bo na "coś" liczy

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------



Gratulacje a co będziesz ciekawego robić?
Praca w Zakładzie Medycyny Nuklearnej Pozytonowa Tomografia Emisyjna czyli PET. Cholernie drogie badania bede wykonywać

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Gratuluję pracy

Moi rodzice uwielbiają chodzić na grzyby, ja jako dziecko też chodziłam. W tym roku byłam raz, (choć skołatanych nerwów nie miewam .), i to właściwie pierwszy raz odkąd mieszkam w Trójmieście (od 8 lat ), Tżetowi się podobało, bo on w ogole nigdy wcześniej grzybów nie zbierał A swoją drogą trzeba widzieć mojego Tżeta w przygotowaniach , jak rzuciłam pomysł, ze może na grzyby, i miałam na myśli coś w pobliżu Gdanska, ale nie Ad rozkminił w necie mapy występowania grzybów, itd itp i w rezulatcie pojechaliśmy do Borów Tucholskich. Plus, że pięknie tam.
Dzięki

Bory Tucholskie to niby raj dla grzybiarzy ale ja mam pod nosem 2 fajne lasy wprawdzie tylko podgrzybki (u nas mówimy czarne łebki) ale jest ciekawie. Ostatnio namówiłam moją mamuśkę na przejście się po małym i bardzo młodym zagajniku. Zebrałyśmy 17 prawdziwków gdzie w lesie nie było ani jednego.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zocha - gratulacje! Oby praca była była na dłużej .

Co do spacerów, to ja lubię bardzo, nie tylko po lesie. Najczęściej spaceruję z piesiulem. Natomiast na grzyby chodziłam głównie podczas wypadów na Mazury, ale bynajmniej nie w celach zbierania . Wyszukiwałam sobie takie prawdziwe muchomory, czerwone w białe kropki (śliczne są), cykałam fotki i szłam dalej . Tak w ogóle to mnie przebywanie w okolicznościach przyrody bardzo odstresowuje i dlatego każdą formę obcowania z naturą uwielbiam.
Dzięki
U rodziców lasy są "pod domem" więc zawsze biorę moją psinę i idziemy na kulanie się na mchu. To obowiązkowa atrakcja mojej Azy.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zbierałam grzyby z babcią. Nauczyła mnie rozróżniać poszczególne gatunki. Mieszkałyśmy prawie w lesie


Oooo, zdecydowanie bardziej wolę wyszukiwać kafelki i farby, i różne takie (sama lubię też wykańczać drobne rzeczy, bo jestem mega dokładna, tylko wielu narzędzi mi brakuje) niż szykować przyjęcia.


To życzę Tobie i Twojemu TZtowi żebyście jak najszybciej to możliwe mieli własne lokum i żebyś mogła swą artystyczną duszę jeszcze bardziej rozwinąć
Każdemu powtarzam że jak bedzie chciał jakąś pomoc w remoncie to ja bardzo chętnie doradzę Ogolnie to bardzo fajną mają prace dekoratorzy wnętrz.

Wesele fajnie sie planuje jak nikt sie nie wtrąca ale oczywiście to nie takie proste.
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Z racji, że zaglądam tu jedynie z doskoku, to nie wiem, czy była już podawana informacja o tym, ale sklep Bobbi Brown niedługo ma zostać otwarty w C H Plac Unii w Warszawie

Btw, widzę, że poruszacie tu tematy, w które jestem ostatnio uwikłana, i z powodu których tak rzadko tu zaglądam


Mam takie samo zdanie Widzę, że podobne blogi oglądamy Uwielbiam Garance, jest dla mnie ogromną inspiracją. Chciałabym zostać ilustratorką, tak jak ona





Gratulacje

Ja też jestem na etapie szukania pracy, ale jakoś za wiele sobie nie obiecuję. Pewnie pozostanę freelancerem (ilustracja, grafika, fotografia etc.). Zresztą jakoś nie ciągnie mnie do korporacji


Też mam takie foldery
Ja i mój TŻ jesteśmy akurat świeżo po remoncie naszego gniazdka. Zabawne, że kiedy myśleliśmy o mieszkaniu w kategoriach przyszłości, to urządzanie go wydawało nam się takie fascynujące. Jednak po pół roku codziennego jeżdżenia do Praktikera, Ikei, Agaty, BRW, Castormy, Brikomana, etc., mamy już tego wszystkiego po dziurki w nosie


No Ale póki co odłożyłam ślub na za dwa lata, nie chce mi się teraz zaprzątać sobie tym głowy
W ogóle polskie tradycje weselne mnie osłabiają...
Dzięki

Powodzenia w szukaniu pracy.

Hehe rozumiem bo na początku to frajda wyszukiwać wzory i kolory ale później aż boli głowa od mnogości tego wszystkiego. Najgorsze jest to że wszystko co piękne i najbardziej nam sie podoba to jest cholernie drogie i nie stać na takie szaleństwa.
My mieliśmy ślub wcześniej i kasę z prezentów przeznaczyliśmy właśnie na kompletny remont mieszkania. Oczywiście zabrakło ale uważam że to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie kiedykolwiek wydałam.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora