Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-23, 15:20   #5001
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Niestety znaleźć ładną suknię w której bedzie sie ładnie wyglądało to sukces na miarę odkrycia drugiego Słońca.

Co do remontów to ja na płytkarza miałam czekać 3 miesiące gdzie on mi był potrzebny na już.
Mieszkanie mam od rodziców tzn kiedyś w nim mieszkaliśmy i wyprowadziliśmy się na wieś do domku ale wróciłam do starego mieszkania w bloku razem z mężem.
Własne M4 to coś fantastycznego ale chyba bym sie nie zdecydowała na wzięcie kredytu na 30-40 lat aby kupić mieszkanie w bloku.

Dziś robiłam zdjęcia i w najbliższym czasie pojawi się na blogu "odpowiednik" armaniusza. To bedzie niespodzianka.



Praca w Zakładzie Medycyny Nuklearnej Pozytonowa Tomografia Emisyjna czyli PET. Cholernie drogie badania bede wykonywać


Dzięki

Bory Tucholskie to niby raj dla grzybiarzy ale ja mam pod nosem 2 fajne lasy wprawdzie tylko podgrzybki (u nas mówimy czarne łebki) ale jest ciekawie. Ostatnio namówiłam moją mamuśkę na przejście się po małym i bardzo młodym zagajniku. Zebrałyśmy 17 prawdziwków gdzie w lesie nie było ani jednego.


Dzięki
U rodziców lasy są "pod domem" więc zawsze biorę moją psinę i idziemy na kulanie się na mchu. To obowiązkowa atrakcja mojej Azy.



Każdemu powtarzam że jak bedzie chciał jakąś pomoc w remoncie to ja bardzo chętnie doradzę Ogolnie to bardzo fajną mają prace dekoratorzy wnętrz.

Wesele fajnie sie planuje jak nikt sie nie wtrąca ale oczywiście to nie takie proste.

Dzięki

Powodzenia w szukaniu pracy.

Hehe rozumiem bo na początku to frajda wyszukiwać wzory i kolory ale później aż boli głowa od mnogości tego wszystkiego. Najgorsze jest to że wszystko co piękne i najbardziej nam sie podoba to jest cholernie drogie i nie stać na takie szaleństwa.
My mieliśmy ślub wcześniej i kasę z prezentów przeznaczyliśmy właśnie na kompletny remont mieszkania. Oczywiście zabrakło ale uważam że to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie kiedykolwiek wydałam.
Nie rozumiem takiego podejścia to lepiej płacić komuś za wynajem, w dodatku bez możliwości przeprowadzenia większych zmian w lokalu? My obecne mieszkanie mamy na kredyt, co więcej nie zamierzamy go spłacać wcześniej, myślimy o kupnie drugiego pod wynajem, a jeśli kiedyś wybudujemy lub kupimy dom to oba mieszkania będziemy wynajmować. Opłaty jakie mamy za to mieszkanie są dość podobne do tych, które płaciliśmy za wynajem.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Gratulację!!! Praca fajna rzecz Nawet, gdy podwładni to w 80% mężczyźni i to z dziada, pradziada Kaszubi

Ja grzyby uwielbiam zbierać, traktuję to jak polowanie. Pójdę do lasu i już wzrok ucieka mi w dół. A ile razy z biegania w lesie wróciłam z poupychanymi po kieszeniach prawdziwkami i rękoma pełnymi rydzów!!! Biegnę i łypię okiem w bok. Z tego powodu wybieram teraz trasę bulwarem nadmorskim ( szumna nazwa drogi z kocich łbów między Jastrzębią a Władkiem).

I trochę się pochwalę moją córcią- po dwóch startach w klubowych mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach, jest na 17 miejscu w rankingu zawodników swojej kategorii
Gratulacje dla córy

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
ekhm sorry :P
Soso jest offline Zgłoś do moderatora