Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-24, 08:41   #1609
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

Ooo, tylko 700 postów naprodukowane.

Bry tak w ogóle. Aga znowu wywołuje do tablicy jak widzę
Postaram się tym razem nadrobić, ale bez cytowania.


Tylko najpierw pytanko: znacie jakąś ładną, dobrze kryjącą makową czerwień? Uparłam się na makową, a teraz szukaj człowieku wiatru w polu Może być tania, droga, wsio mi jedno. Znaczy też bez przesady Ale jak będzie Essie czy Orly to się nie pogniewam, bo fajnie jakby się wygodnie malowało akurat takim kolorem.


Smutuś nie rób migdałków . Aurora urwała mi wszystko Orzełek w sumie też Sparkling gaaarbaaageee... Łączę się w alergicznym bólu, co prawda ten wczesno wiosenny wysyp pyłków mnie w tym roku oszczędził, ale wyczekuję z utęsknieniem rozkwitu traw

Mirando nudziakowe mani niestety do mnie nie śpiewa. Znaczy mani jak mani, ale odcień nudziaka chyba Ci nie do końca pasuje... ale sam pomysł na nude i złoto super. Świąteczne super Te ostatnie chyba mi się nie widzą przez zestawienie kolorków - wybacz.

Powiedz mi, czy Ty inaczej obrabiasz zdjęcia na bloga a inaczej te co tu na wizaż wrzucasz? Wątpię szczerze mówiąc ale pomyślałam, że zapytam, bo te wizażowe zawsze takie szare, bure i nijakie a na blogu mi się lepiej ogląda.

Miałku o w bombkę jest o w bombkę! Co Ty robisz że się tak pazurki w tunelik zwijają cudnie?

Cooone rush z białym topem wymiata Pasiaki też fajne, takie Twoje

Haaan Torturujesz mnie tym holidajkiem! Ciekwae, czy on jeszcze będzie w euro? Miętowe śliczne, te z brokatem jakoś tak... ta wskazóweczka nie od kompletu jakoś dziwnie mi się widzi

Śnieguś Wiedźmolinkowe świąteczne super, kurczak na lewej łapce wymiata Twoje piórka kontrowersyjne z daleka bardzo fajnie, z bliska niekoniecznie. No ale przecież nikt nam paznokci przez lupę na żywo nie ogląda, więc nie widzę problemu w noszeniu

Yen to mani z kwiatkami pod kolor śliczne Miętka z kropami też super ale ostatnie wybacz, nie-e

Im (mogę tak? ) może bez przesady z tą bidą i nędzą Urosną szybko, nawet nie zauważysz.

Aga... króciaki... Weź weź weź... Śliczny ten lakier zieloniutki

Mgiełko TTTT wymiata A różano literkowe stempelki to w ogóle mega, super to skomponowałaś

Amelko te Claire'sy jakoś do mnie nie mówią, chyba wolę neonki w przeźroczystej bazie. Za to Elation rządzi

Preeeziooo Ale miło Cię tu widzieć, i Twoje pazurki

Malina kermitowe super, dają po oczach, nie ma co

Vivciu mini kwadraciki były urzekające ale jajka jakoś bardziej Twoje. A kot...


Łaaa... po łebkach to po łebkach, ale nadrobione Dżizzz... przepraszam za elaborat
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora